Pozvánka na silvestrovský fotbálek
Poslední den roku je vyhrazen pro tradiční silvestrovský fotbálek pro hráče starší 30 let.
Poslední den v roce je tradičně vyhrazen silvestrovskému fotbálku. Vypadá to, že zmrzlý terén letos vytvoří ideální podmínky pro vyčištění hlavy před večerní silvestrovslou zábavou. Sraz hráčů - zájemců, nad 30 let, je na Silvestra v 10.30 hodin, výkop v 10.45. Podle počtu účastníků bude zvolena velikost hřiště. Předpokládaný konec je ve 12.15 hodin s následným občerstevním v Restauraci na Hřišti.
S postupujícími Hrušovany jsme dokázali držet krok pouze první poločas.
Hrušovany nenechali nic náhodě a v cestě za postupem nás ve druhé půli vymazali ze hřiště.
OSTUDA jako BRNO!! Hřiště ve Zbraslavi zůstalo prázdné, naši muži na utkání neodjeli.
Jen z osmi zodpovědnými hráči, kteří potvrdili utkání ve Zbraslavi, se hrát nedá, ostatní asi nechápou, že hrají kolektivní sport s...
V brněnském derby se Slovanem jsme slavili po dobrém výkonu zaslouženou výhru.
Za velkého vedra jsme dokázali soupeři nasazet čtyři pěkné branky, Slovan korigoval výsledek až v závěru.