Martin Jelínek |

V předehrávce na Cézavě jsme branku nevstřelili a odjeli s těsnou porážkou

Vyrovnané utkání rozhodla penalta, naše šance zůstaly nevyužity.

Předehrávané utkání před velikonočními svátky začalo z obou stran opatrně. Hra se odehrávala ve středu pole, do šestnáctek se obě mužstva dostávala výjimečně. Do vedení šli nakonec domácí, když Ondra Adámek fauloval v šestnástce domácího útočníka a Povolný se z puntíku nemýlil. My jsme mohli vyrovnat, pěkná šance Honzy Harašta však zůstala nevyužita. Do druhé půle jsme vstoupili aktivně a vypracovali jsme si několik rohů i dalších standardních situací. Vyrovnat jsme mohli v 57. minutě, když unikl Marek Čamrda a přihrál ideálně Honzovi Haraštovi, jeho střelu ze sedmi metrů po zemi ale zlikvidoval domácí brankář. Vzápětí jsme měli další gólovku, ale Ondra Adámek dva metry před brankou míč při dorážce pořádně netrefil. Od 70. minuty jsme šli za vyrovnáním, vzadu jsme hráli na tři obránce a hrnuli všechno dopředu, většina akcí však končila na našich nepřesnostech. Nakonec to mohli být spíše domácí, kteří pronikali do naší otevřené obrany a měli nejméně tři výborné šance, ze kterých mohli v závěru svou výhru potvrdit. Bohužel bez vstřelené branky jsme mohli těžko na body dosáhnout a z vyrovnaného utkání jsme odešli z nulou na bodovém kontě.

S postupujícími Hrušovany jsme dokázali držet krok pouze první poločas.

Hrušovany nenechali nic náhodě a v cestě za postupem nás ve druhé půli vymazali ze hřiště.

OSTUDA jako BRNO!! Hřiště ve Zbraslavi zůstalo prázdné, naši muži na utkání neodjeli.

Jen z osmi zodpovědnými hráči, kteří potvrdili utkání ve Zbraslavi, se hrát nedá, ostatní asi nechápou, že hrají kolektivní sport s...

V brněnském derby se Slovanem jsme slavili po dobrém výkonu zaslouženou výhru.

Za velkého vedra jsme dokázali soupeři nasazet čtyři pěkné branky, Slovan korigoval výsledek až v závěru.