Martin Jelínek |

V přípravě prohráli muži v Dambořicích, naopak dorostenci deklasovali mladší dorost Soběšic

Do zahájení jarní sezóny mají naši muži ještě co zlepšovat.

Na lídra hodonínského přeboru jsme nestačili. Bohužel poslední dva zápasy nejsou podle představ, omluvenky se těsně před zápasem opět opakovaly, takže s jedním hráčem na střídání nemohlo utkání splnit plánovaný přípravný účel. Naopak soupeř byl plně připraven a v utkání to dokázal předvést. Neustálým pohybem nás nutil k chybám, které dokázal využít. Naopak pokud jsme si již něco byli schopni vypracovat, koncovka byla lajdácká, takže ke vstřelené brance nevedla. Do začátku soutěže zbývají ještě tři týdny, přístup hráčů se však musí zlepšit, abychom se po prvních kolech nedivili.
Naši dorostenci na umělé trávě v Řečkovicích potkali soupeře,  mladší dorost Soběšic, hrající krajský přebor. Od prvních minut naše mužstvo, které se nám podařilo doplnit o dva fotbalisty z Líšně, mělo velkou převahu a fyzická převaha byla znát. Po deseti minutách to bylo 3:0 a branky nadále přibývali. Skóre se zastavilo na potupných 17:0, takže naše družstvo toto utkání rozhodně neprověřilo. Kluci si mohli vyzkoušet proměňování šancí, v mistrovském utkání však tolik času na koncovku určitě nebude.

V Maloměřicích jsme cizineckou legii dokázali porazit, většinu branek nastříleli naši dorostenci

Soupeř, který na jaře neztratil ani bod, nedokázal naší ofenzívě odolat, šanci využili i naši dorostenci.

Za vytrvalého deště jsme překonali dalšího soupeře a vedeme v tabulce o 12 bodů

Svratka C kladla našim fotbalistům velký odpor, v koncovce jsme však byli úspěšnější

Těžké utkání plné soubojů jsme v Medlánkách ubojovali

Utkání bez velkých šancí rozhodla hlavička Honzy Harašty (foto Paris Sideridis).