Martin Jelínek |

S FK Znojmem jsme doma těsně prohráli, když jsme nevyužili hodinovou přesilovku.

Do soupeře jsme bušili, míč do jeho branky jsme však neprocpali.

V dalším domácím utkání jsme potřebovali vyhrát a odčinit tak slabý výkon z Ořechova. Od začátku jsme začali aktivně a tlačili se k brance soupeře, který naopak podnikal rychlé protiútoky. V 15. minutě tak Dominik Pěgřim vytáhl bravurní zákrok, když vykopl míč směřující do branku špičkou kopačky. I my jsme se dostávali do dobrých šancí, většinou jsme však koncovku prováhali, nebo šly naše střely těsně mimo soupeřovu branku. Zásahem do utkání byla 39. minuta, kdy byl Honza Harašta v úniku sražen obráncem Tiborem Ostrým, který šel po zásluze pod sprchy. V poločasové přestávce jsme se pak mohli připravit na dlouhou přesilovku. Aktivně jsme tak vstoupili do druhé půle s cílem rozhodnout utkání v náš prospěch. Hosté však v oslabení hned v 50. minutě skórovali, když si jejich nákop zpracoval útočník Procházka a z krkolomné pozice se z 18 metrů trefil přesně. Od této chvíle se hrálo na jednu branku, přikovali jsme soupeře k jeho šestnáctce a zkoušeli se dostat k blízkosti jeho branky ze všech stran. Soupeř se však semkl do bloku před šestnáctkou a odehrával všechny míče co nejdále od své branky. My jsme si postupně vypracovali několik dobrých šancí, vždy nám však něco chybělo, abychom měli na koncovku potřebný klid. S blížícím se koncem zápasu jsme pak posílali do vápna jeden centr za druhým, když se nám však nepodařilo dotlačit do znojemské branky ani obrovský závar v nastavení, brali hosté všechny body. Naši kluci se snažili po celý zápas aktivní hrou dostat soupeře "na lopatky", koncovka nás však tentokrát zradila. Navíc soupeřova obrana nám vždy do naší akce zasáhla tak, že jsme neměli na zakončení potřebný klid. Nedá se nic dělat a musíme věřit, že ve Višňovém se nám podaří proměnit naše akce v potřebné brankové vyčíslení.

Ve Višňovém jsme po výborné první půli doufali v body, na první inkasovanou branku jsme však odpověď nenašli a vysoko prohráli.

Višňovský obranný val Adámků nám nedovolil skórovat. Dorostenci v brněnském derby vyhráli 2:1 ve Starém Lískovec a vyšvihli se na...

V Ořechově jsme za pasivní výkon body nezískali.

Za vysokou porážku mohla naše nedůslednost v obraně.