Martin Jelínek |

Po výborném výkonu jsme porazili druhý tým tabulky FK Střelice.

Naše bojovníky nezlomila ani první branka v naší sití a dokázali utkání otočit a dovést k překvapivé výhře.

Po výborném výkonu se nám podařilo skolit tým ze špice tabulky. Utkání začalo opatrně a střeličtí se snažili potvrdit roli favorita, drželi míč častěji na kopačkách a snažili se dostat do naší obrany. My jsme naopak spoléhali na rychlé protiútoky. Na první gól se čekalo až  na konec první půlhodiny a bohužel padl do naší sítě. Střela hostujícího útočníka skončila na tyči, první odražený míč jsme stačili ještě zablokovat, dorážka kapitána hostí Lišky však již skončila v naší brance. Naštěstí se nám podařilo do poločasu vyrovnat, Marek Čamrda vybojoval na pravém křídle míč a jeho centr našel na zadní tyči Filipa Aujeského, který jej dorazil do hostující branky. Ještě do poločasu jsme mohli jít i do vedení, když centr z levé strany dorážel Marek Čamrda, těžký míč však šel z malého vápna nad. Do druhé půle jsme vstoupili ideálně a využili jsme chybu domácího stopera, kterému vzal míč Marek Čamrda a uklidil ho do hostující branky. Hosté přidali a snažili se vyrovnat, krásnou střelu Kanabeho na zadní tyč však skvěle vyrazil Dominik Pěgřim. Ale i my jsme nesložili zbraně a využívali každé možnosti potrápit obranu soupeře, například nahrávku Marka Čamrdy od brankové čáry Láďa Mužík poslal ze sedmi metrů vysoko nad branku. Hosté měli šanci na vyrovnání v 71. minutě, kdy z trestného kopu orazítkovali tyč naší branky. Rozhodnutí tak padlo v 82. minutě, kdy odcentroval z těžké pozice, z brankové čáry, Filip Aujeský a Honza Harašta míč dorazil do hostující branky. Na hosty padla křeč a velkou šanci si vypracovali až v nastavení, jejich útočník však přihrávku na malé vápno netrefil. Naši kluci si zaslouží za výborný výkon velkou pochvalu a chceme navázat na tuto výhru ve Znojmě.

S postupujícími Hrušovany jsme dokázali držet krok pouze první poločas.

Hrušovany nenechali nic náhodě a v cestě za postupem nás ve druhé půli vymazali ze hřiště.

OSTUDA jako BRNO!! Hřiště ve Zbraslavi zůstalo prázdné, naši muži na utkání neodjeli.

Jen z osmi zodpovědnými hráči, kteří potvrdili utkání ve Zbraslavi, se hrát nedá, ostatní asi nechápou, že hrají kolektivní sport s...

V brněnském derby se Slovanem jsme slavili po dobrém výkonu zaslouženou výhru.

Za velkého vedra jsme dokázali soupeři nasazet čtyři pěkné branky, Slovan korigoval výsledek až v závěru.