Hattrickem Honzy Harašty jsme přejeli Újezd u Brna 3:1
Po velmi dobrém výkonu jsme nevýraznému soupeři nedali šanci bodovat.
Na rozdíl od utkání ve Zbýšově jsme tentokrát byli téměř kompletní a jako v minulém domácím utkání šli bleskově do vedení. Lukáš Pochylý poslal již ve 4. minutě tvrdý centr z přímého kopu do hostující šestnáctky a Honza Harašta nádhernou křižnou hlavičkou otevřel skóre. Vzápětí jsme měli další výbornou šanci, hostující brankář však neuvěřitelně vyrazil dorážku z brankové čáry. Hosté zahrozili v 10. minutě, jejich šanci však dokázal Patrik Makovický v naší brance zneškodnit. Poté začali lépe kombinovat hosté a my jsme jim často nechali ve středu pole až moc volného prostoru. Žádnou akci se jim naštěstí nepodařilo dotáhnout k brankovému efektu, ať již zasluhou obrany nebo našeho brankáře. Ve druhé půli jsme začali lépe a tlačili se k brance soupeře. Rozhodující bylo časové období mezi 60. a 70. minutou. Nejdříve si po rohovém kopu nachystal míč do koncovky Honza Harašta a přes skrumáž hráčů propasíroval míč do sítě hostí, vzápětí začala krásná kombinační akce od Ondry Adámka, až se dostal za hranicí šestnáctky k míči opět náš kanonýr a samostaný únik proměnil ve svou třetí branku a dovršil tak hattrick. Poté jsme již soupeře k ničemu podstatnému nepustili a naopak jsme mohli skóre několikrát navýšit. V samotném konci jsme pak trošku vypadli z koncentrace, čehož hosté využili v poslední minutě ke vstřelení alespoň čestné branky. Mužstvo podalo velmi dobrý soustředěný výkon a zaslouženě jsme v místním derby našeho soupeře, hrajícího také o záchranu, porazili.
V posledním utkání sezóny v Želešicích dostali příležitost naši dorostenci.
Ve vyrovnaném utkání jsme doplatili na nepřesnou koncovku.
S postupujícími Hrušovany jsme dokázali držet krok pouze první poločas.
Hrušovany nenechali nic náhodě a v cestě za postupem nás ve druhé půli vymazali ze hřiště.
OSTUDA jako BRNO!! Hřiště ve Zbraslavi zůstalo prázdné, naši muži na utkání neodjeli.
Jen z osmi zodpovědnými hráči, kteří potvrdili utkání ve Zbraslavi, se hrát nedá, ostatní asi nechápou, že hrají kolektivní sport s...