Martin Jelínek |

Fotbalová sezóna 2024/2025 byla tradičně zakončena dětským fotbalovým dnem.

Maminky našich hráčů bojovaly do roztrhání těla.

V sobotu 21. června byla zakončena fotbalová sezóna našich přípravek tradičním dětským fotbalovým dnem. Obě hřiště byla našim nejmladším k dispozici. Trenéři připravili dvě hřiště, na kterých od dvou hodin hrály mezi sebou obě naše přípravky. Od tří hodin pak začal tolik očekávaný zápas maminek pod vedením přísného rozhodčího Petra Pavlíka. Nasazení maminek bylo obrovské a obě družstva zaznamenala několik branek v síti svého soupeře. Akci přálo i počasí, takže si mohli rodiče našich fotbalistů a fotbalistek na zahrádce i posedět a povykládat nejenom o fotbale. Kromě zajištěného občerstvení v režii klubu a rosické pekárny pak několik rodičů doneslo i svoje chutné kulinářské výrobky. Takže se kromě fotbalu jedlo, pilo a hodovalo. Všem trenérům, fotbalistům a fotbalistkám i jejich rodičům patří za celou sezónu velké poděkování.

S postupujícími Hrušovany jsme dokázali držet krok pouze první poločas.

Hrušovany nenechali nic náhodě a v cestě za postupem nás ve druhé půli vymazali ze hřiště.

OSTUDA jako BRNO!! Hřiště ve Zbraslavi zůstalo prázdné, naši muži na utkání neodjeli.

Jen z osmi zodpovědnými hráči, kteří potvrdili utkání ve Zbraslavi, se hrát nedá, ostatní asi nechápou, že hrají kolektivní sport s...

V brněnském derby se Slovanem jsme slavili po dobrém výkonu zaslouženou výhru.

Za velkého vedra jsme dokázali soupeři nasazet čtyři pěkné branky, Slovan korigoval výsledek až v závěru.