Martin Jelínek |

Ve Višňovém jsme po výborné první půli doufali v body, na první inkasovanou branku jsme však odpověď nenašli a vysoko prohráli.

Višňovský obranný val Adámků nám nedovolil skórovat. Dorostenci v brněnském derby vyhráli 2:1 ve Starém Lískovec a vyšvihli se na druhé místo v tabulce.

Ve Višňovém jsme věřili v první bodový zisk ze hřiště soupeře a úvod utkání vypadal velmi nadějně. Od začátku jsme byli lepším týmem a postupně jsme si vypracovávali jednu šanci za druhou asi jenom naše nervozita byla příčinou, že jsme nejméně čtyři výborné šance neproměnili. Domácí za první půli pohrozili pouze střelou z přímého kopu, kterou náš dorostenec Patrik Makovický výborným zákrokem vytěsnil z branky. Do druhé půle jsme nastoupili s odhodláním, protrhnout střeleckou smůlu a po dvou zápasech opět skórovat. Bohužel po naší špatné rozehrávce v obraně jsme soupeři nabídli hned ve 47. minutě první branku. Tato situace nás postihla více než jsme čekali. Když poté rychlý protiútok dokázal nás brankář zastavit pouze faulem a domácí z penalty zvýšili, museli jsme otevřít hru a vyvinout snahu o vyrovnání. Domácí však naši otevřenou hru dokázali potrestat dalšími dvěma brankami a přes výborný první poločas jsme nakonec odjeli s vysokou porážkou. Komentář domácích diváků, že jsme byli nejlepším podzimní soupeřem nám byl jen malou útěchou.

Naopak naši dorostenci ze Starého Lískovce dokázali dovézt tři body.za výhru 2:1. Dostali se do vedení na konci první čtvrthodiny, kdy skóroval Vláďa Mužík. Přestože domácí dokázali na začátku druhé půle vyrovnat, náš tým pokračoval v dobrém výkonu a rozhodl utkání brankou Štěpána Rotrekla ze 66. minuty. Výhrou se naši dorostenci dostali na druhé místo v tabulce, přitom mají utkání se třemi týmy ze špičky tabulky již za sebou.

S FK Znojmem jsme doma těsně prohráli, když jsme nevyužili hodinovou přesilovku.

Do soupeře jsme bušili, míč do jeho branky jsme však neprocpali.

V Ořechově jsme za pasivní výkon body nezískali.