Martin Jelínek |

Ve druhém předkole Českého poháru jsme porazili Slatinu a čeká nás o víkendu soupeř z Kohoutovic.

Po dvou úspěšných vystoupeních v Českém poháru přivítáme o víkendu soupeře z páté ligy.

V dalším kole Českého Poháru jsme přivítali klub ze Slatiny, hrající o soutěž výše. Obě mužstva nastoupila v kombinovaných sestavách a od prvních minut byla hra vyrovnaná. My jsem opět těžili z rychlého přechodu do útoku, kdy Honza Harašta vyhrával plno hlavičkových soubojů a prodlužoval míč na nabíhající spoluhráče. Po úvodním oťukávání jsme se dostali do vedení, když po pravé straně jsme po ose Oplt - Baier - Svoboda dostali do vápna hostí a centr na zadní tyč usměrnil hlavou z malého vápna Honza Harašta do slatinské branky. Hosté poté přidali, do nějakých šancí se však nedostávali. Přesto se jim podařilo vyrovnat, když jsme prohráli dva souboje po sobě ve středu pole, hosté přešli do rychlého protiútoku a když už se zdálo, že jsme nebezpečí odvrátili, vyplul míč na zadní tyči, kde ho hostující útočník Hrabec doklepl do naší branky. Ve druhé půli jsme opět vsadili na rychlé protiútoky a hned jeden z prvních nám vyšel. Albert Oplt podržel míč, v ideální okamžik jej prostrčil do sprintu Tomáši Baierovi, který obešel i brankáře a vstřelil druhou branku. Od této chvíle jsme se zaměřili více na obranu a hosté se snažili dostat do blízkosti naší branky. V podstatě jedinou jejich šancí byl centr z pravé strany, který prolétl po malém vápně. Další šanci si hosté nevypracovali a i z toho důvodu jsme získali zajímavou výhru. Všichni hráči podali výborný a soustředěný výkon po celé utkání a ukázali, že můžeme s podobnými soupeři sehrát vyrovnanou partii.

Ve Višňovém jsme po výborné první půli doufali v body, na první inkasovanou branku jsme však odpověď nenašli a vysoko prohráli.

Višňovský obranný val Adámků nám nedovolil skórovat. Dorostenci v brněnském derby vyhráli 2:1 ve Starém Lískovec a vyšvihli se na...

S FK Znojmem jsme doma těsně prohráli, když jsme nevyužili hodinovou přesilovku.

Do soupeře jsme bušili, míč do jeho branky jsme však neprocpali.

V Ořechově jsme za pasivní výkon body nezískali.