Adámek P. - Adámek V., Adámek J. (69. Caha), Adámek D. - Valenta (74. Šuba P.), Novák, Adámek J., Tesař (46. Šuba P.) - Kratochvíl, Sobotka.

Makovický - Nebeský (79. Macek), Cupák, Moravec, Volf - Oplt (64. Dreva), Telička, Juračka, Pochylý - Baier (70. Svoboda), Harašta

Branky: 47. Adámek, 54. Havlík (penalta), 67. Kratochvíl, 84. Sobotka.

Rozhodčí: Zbožínek Lukáš - Nejezchleba Vít Simon, Haminger Milan

Diváci: 100

Stadion: Višňové

Komentář

Ve Višňovém jsme věřili v první bodový zisk ze hřiště soupeře a úvod utkání vypadal velmi nadějně. Od začátku jsme byli lepším týmem a postupně jsme si vypracovávali jednu šanci za druhou asi jenom naše nervozita byla příčinou, že jsme nejméně čtyři výborné šance neproměnili. Domácí za první půli pohrozili pouze střelou z přímého kopu, kterou náš dorostenec Patrik Makovický výborným zákrokem vytěsnil z branky. Do druhé půle jsme nastoupili s odhodláním, protrhnout střeleckou smůlu a po dvou zápasech opět skórovat. Bohužel po naší špatné rozehrávce v obraně jsme soupeři nabídli hned ve 47. minutě první branku. Tato situace nás postihla více než jsme čekali. Když poté rychlý protiútok dokázal nás brankář zastavit pouze faulem a domácí z penalty zvýšili, museli jsme otevřít hru a vyvinout snahu o vyrovnání. Domácí však naši otevřenou hru dokázali potrestat dalšími dvěma brankami a přes výborný první poločas jsme nakonec odjeli s vysokou porážkou. Komentář domácích diváků, že jsme byli nejlepším podzimní soupeřem nám byl jen malou útěchou.

Ve Višňovém jsme po výborné první půli doufali v body, na první inkasovanou branku jsme však odpověď nenašli a vysoko prohráli.

Višňovský obranný val Adámků nám nedovolil skórovat. Dorostenci v brněnském derby vyhráli 2:1 ve Starém Lískovec a vyšvihli se na...

S FK Znojmem jsme doma těsně prohráli, když jsme nevyužili hodinovou přesilovku.

Do soupeře jsme bušili, míč do jeho branky jsme však neprocpali.

V Ořechově jsme za pasivní výkon body nezískali.