Rusyn - Polák, Krahula, Štrof, Beránek - Kalina, Mužík, Rotrekl, Vach - Pokorný, Popovych - střídali hokejově Kalina, Kula, Štěpán, Kurcikašvili a Valach

Branky: 47. Plášek - 14. Mužík, 66. Rotrekl

Žluté karty: Macúch - Mužík, Pokorn, Polák

Rozhodčí: Odehnal David

Diváci: 65

Stadion: Klobásova

Komentář

Naši dorostenci ze Starého Lískovce dokázali dovézt tři body.za výhru 2:1. Dostali se do vedení na konci první čtvrthodiny, kdy skóroval Vláďa Mužík. Přestože domácí dokázali na začátku druhé půle vyrovnat, náš tým pokračoval v dobrém výkonu a rozhodl utkání brankou Štěpána Rotrekla ze 66. minuty. Výhrou se naši dorostenci dostali na druhé místo v tabulce, přitom mají utkání se třemi týmy ze špičky tabulky již za sebou.

Ve Višňovém jsme po výborné první půli doufali v body, na první inkasovanou branku jsme však odpověď nenašli a vysoko prohráli.

Višňovský obranný val Adámků nám nedovolil skórovat. Dorostenci v brněnském derby vyhráli 2:1 ve Starém Lískovec a vyšvihli se na...

S FK Znojmem jsme doma těsně prohráli, když jsme nevyužili hodinovou přesilovku.

Do soupeře jsme bušili, míč do jeho branky jsme však neprocpali.

V Ořechově jsme za pasivní výkon body nezískali.