TJ ProsiměřiceSK Chrlice

0:10 (0:7)

SK Chrlice:

Mužík - Krahula, Makovický, Pochylý, Polák - Binder, Baier, Oplt, Rotrekl - Popovych, Kurcikašvili - střídali hokejově Russo a Pokorný

Branky: 0 - 15., 42. a 89. Oplt, 18., 65. a 83. Kurcikašvili, 27. a 38. Baier, 17. Popovych a 32. Rotrekl

Žluté karty: Prekl - O

Červené karty: 0

Rozhodčí: Jeřábek Lubomír

Diváci: 20

Stadion: Prosiměřice

Komentář

Z posledním celkem tabulky to byla jednoznačná záležitost od prvních minut a do poločasu jsme získali sedmi brankové vedení. Ve druhé půli tempo utkání polevilo, stejně jako náš hlad po gólech, přesto jsme dosáhli dvouciferného vítězství.

Na hřišti vedoucího týmu tabulky jsme podali velmi dobrý výkon, bohužel ovšem opět bez bodového efektu.

Dobře rozehrané utkání jsme ztratili v poslední čtvrthodině.

Proti Rakšicím jsme doma opět neskórovali, takže jsme přišli o všechny body.

Po prospaném prvním poločase jsme ve druhém zabrali, k bodům to však nestačilo.

V domácím utkání proti Sokolu Novosedly jsme přes závěrečný tlak brali pouze remízu.

Po vysoké výhře v Příměticích jsme se tentokrát opět potýkali s nepřesnou koncovkou, která nás stála opět body.