TJ ProsiměřiceSK Chrlice

0:10 (0:7)

SK Chrlice:

Mužík - Krahula, Makovický, Pochylý, Polák - Binder, Baier, Oplt, Rotrekl - Popovych, Kurcikašvili - střídali hokejově Russo a Pokorný

Branky: 0 - 15., 42. a 89. Oplt, 18., 65. a 83. Kurcikašvili, 27. a 38. Baier, 17. Popovych a 32. Rotrekl

Žluté karty: Prekl - O

Červené karty: 0

Rozhodčí: Jeřábek Lubomír

Diváci: 20

Stadion: Prosiměřice

Komentář

Z posledním celkem tabulky to byla jednoznačná záležitost od prvních minut a do poločasu jsme získali sedmi brankové vedení. Ve druhé půli tempo utkání polevilo, stejně jako náš hlad po gólech, přesto jsme dosáhli dvouciferného vítězství.

Losování nového soutěžního ročníku 2024/2025

Na konci června proběhlo na JmKFS a MěFS losování nové sezóny 2024/2025.(foto: ČTK/AP/Salvatore Di Nolfi)

O víkendu se na našem hřišti odehrál žákovský turnaj Memoriálu Bohumila Hunkese a utkání old boys s Bolkovou jedenáctkou

Žákovský turnaj vyhrála Moravská Slavia, v exhibičním utkání pak naši old boys porazili Bolkovu jedenáctku

Skvělou jízdu městským přeborem jsme završili drtivou výhrou s béčkem Bystrce

Po posledním utkání sezóny jsme slavili zasloužený postup do 7. ligy (foto Paris Sideridis).