Rusyn - Krahula, Mužík, Štrof, Kalina T. - Popovych, Kalina L., Rotrekl, Andrýsek - Kurcikašvili, Makovický - střídali hokejově Pokorný a Štěpán

Branky: 52. Lysenko, 69. Venclovský - 9. a 31. Popovych

Rozhodčí: Havrlant Marek

Diváci: 35

Stadion: Zastávka u Brna

Komentář

V utkání byla největší překážkou skutečnost, že se den před utkáním konaly hody v Holáskách, takže náš dorost jel v nekompletní sestavě. V utkání to tak však nevypadalo, hned od začátku byli naši dorostenci lepším týmem a po dvou brankách Ženi Popovyche vedli, po půlhodině hry, 2:0. Ve druhé půli však tentokrát doplatili na skutečnost, že často nedají branky i z těch nejvyloženějších šancí. Naopak domácí přidali a do 70. minuty dokázali vyrovnat, takže jsme se v závěru ještě strachovali o výsledek.

Ve Višňovém jsme po výborné první půli doufali v body, na první inkasovanou branku jsme však odpověď nenašli a vysoko prohráli.

Višňovský obranný val Adámků nám nedovolil skórovat. Dorostenci v brněnském derby vyhráli 2:1 ve Starém Lískovec a vyšvihli se na...

S FK Znojmem jsme doma těsně prohráli, když jsme nevyužili hodinovou přesilovku.

Do soupeře jsme bušili, míč do jeho branky jsme však neprocpali.

V Ořechově jsme za pasivní výkon body nezískali.