SK Chrlice – Nosislav/Velké Němčice
Branky: 82. Kurtcikašvili - 11. Mátl, 56. Sokol
Žluté karty: Popovych, Štěpán A. - Čech
Červené karty: 0
Rozhodčí: Novotný Michal
Diváci: 60
Stadion: Blümlova
Komentář
Naši dorostenci navázali na slabé výkony z posledních utkání a proti předposlednímu týmu tabulky si mysleli, že se soupeř porazí sám. Naši hru provázela spoustu nepřesností, většina akcí postrádala kombinaci, většina hráčů se snažila prosadit individuálně, což na bojovného soupeře neplatilo. Ten se dostal do vedení již v 11. minutě a po prvním poločase vedl zcela zaslouženě, když zejména jeho hbití útočníci nám dělali opakovaně problémy. Ve druhé půli jsme trochu sice zvýšili aktivitu, stále však mnoho našich hráčů praktikovalo fotbal, kdy hráli pouze když měli míč u kopaček, po jeho ztrátě se zastavili a koukali co bude. Celkem logicky hosté využili této skutečnosti a přidali druhou branku. Situace se změnila až v poslední desetiminutovce, kdy se nám podařilo po úniku Adama Kurcikašviliho snížit. Naráz jsme začali "jezdit" a snažili vyrovnat. Měli jsme k tomu nakonec i několik šancí, vždy nám k tomu chyběli technické nedostatky, kdy jsme míč nedokázali trefit tak, jak bylo potřeba. Deset minut nemohlo nahradit celý zápas, ve které jsme většinu času hráli bez potřebného zájmu a nasazení.
V posledním utkání sezóny v Želešicích dostali příležitost naši dorostenci.
Ve vyrovnaném utkání jsme doplatili na nepřesnou koncovku.
S postupujícími Hrušovany jsme dokázali držet krok pouze první poločas.
Hrušovany nenechali nic náhodě a v cestě za postupem nás ve druhé půli vymazali ze hřiště.
OSTUDA jako BRNO!! Hřiště ve Zbraslavi zůstalo prázdné, naši muži na utkání neodjeli.
Jen z osmi zodpovědnými hráči, kteří potvrdili utkání ve Zbraslavi, se hrát nedá, ostatní asi nechápou, že hrají kolektivní sport s...