3. kolo, sobota 17.08.2024, 17:00
SK Chrlice – Football Club Moravský Krumlov
1:0
(1:0)
SK Chrlice:
Makovický - Polák, Štrof, Krahula, Beránek - Rotrekl, Mužík, Popovych, Kalina - Binder, Kurcikašvili - střídali hokejově Pokorný, Valach, Pírek a SmolkaBranky: 35. Mužík
Žluté karty: Beránek, Rotrekl - Juřík
Červené karty: 0
Rozhodčí: Kulíšek Přemysl
Diváci: 60
Stadion: Blümlova
Komentář
Naši dorostenci nastoupili doma proti Moravskému Krumlovu s touhou získat první podzimní body a to se jim i podařilo. Bylo vidět, že soupeři po sezóně odešlo několik hráčů do mužů, takže jsme na první pohled měli výškovou převahu. Snažili jsme se dostat k brance soupeře, ten se nás zase pokoušel zaskočit rychlými protiútoky. Během první půlhodiny jsme měli několik dobrých šancí, často jsme však místo koncovky hledali ještě jiné řešení, a když jsme již zakončili, šel míč nad branku soupeře. Do poločasu jsme však nakonec šli do vedení, když po kombinační akci se dostal k míči na penaltě hostí Laďa Mužík, jeho nepovedená střela však dostala takový směr, že skončila za zády překvapeného brankáře. V prvním poločase jsme hráli výborně, mohli jsme několikrát navýšit skóre, koncovka se nám však nedařila. To se přeneslo i do druhé půle, takže místo abychom rozhodli o vítězství, museli jsme pořád dávat v obraně velký pozor. Hosté vycítili šanci a dvakrát se dostali do samostatných úniků, Patrik Makovický v brance však vždy skvěle zasáhl, jednou pak musel vyrazit i tečovanou střelu na rohový kop. My jsme také měli šance, některé tzv. vyložené, ale dostat míč do branky soupeře se nám nedařilo. Když pak v poslední minutě unikl Adam Kurcikašvili a trestuhodně poslal míč vedle branky, byli jsme rádi, že rozhodčí utkání ukončil. Nicméně kluci podali velmi dobrý výkon a zasloužili si vyšší výhru, koncovka nás však tentokrát zradila.
V posledním utkání sezóny v Želešicích dostali příležitost naši dorostenci.
Ve vyrovnaném utkání jsme doplatili na nepřesnou koncovku.
S postupujícími Hrušovany jsme dokázali držet krok pouze první poločas.
Hrušovany nenechali nic náhodě a v cestě za postupem nás ve druhé půli vymazali ze hřiště.
OSTUDA jako BRNO!! Hřiště ve Zbraslavi zůstalo prázdné, naši muži na utkání neodjeli.
Jen z osmi zodpovědnými hráči, kteří potvrdili utkání ve Zbraslavi, se hrát nedá, ostatní asi nechápou, že hrají kolektivní sport s...