Makovický - Polák, Štrof, Krahula, Beránek - Rotrekl, Mužík, Popovych, Kalina - Binder, Kurcikašvili - střídali hokejově Pokorný, Valach, Pírek a Smolka

Rozhodčí: Kulíšek Přemysl

Diváci: 60

Stadion: Blümlova

Komentář

Naši dorostenci nastoupili doma proti Moravskému Krumlovu s touhou získat první podzimní body a to se jim i podařilo. Bylo vidět, že soupeři po sezóně odešlo několik hráčů do mužů, takže jsme na první pohled měli výškovou převahu. Snažili jsme se dostat k brance soupeře, ten se nás zase pokoušel zaskočit rychlými protiútoky. Během první půlhodiny jsme měli několik dobrých šancí, často jsme však místo koncovky hledali ještě jiné řešení, a když jsme již zakončili, šel míč nad branku soupeře. Do poločasu jsme však nakonec šli do vedení, když po kombinační akci se dostal k míči na penaltě hostí Laďa Mužík, jeho nepovedená střela však dostala takový směr, že skončila za zády překvapeného brankáře. V prvním poločase jsme hráli výborně, mohli jsme několikrát navýšit skóre, koncovka se nám však nedařila. To se přeneslo i do druhé půle, takže místo abychom rozhodli o vítězství, museli jsme pořád dávat v obraně velký pozor. Hosté vycítili šanci a dvakrát se dostali do samostatných úniků, Patrik Makovický v brance však vždy skvěle zasáhl, jednou pak musel vyrazit i tečovanou střelu na rohový kop. My jsme také měli šance, některé tzv. vyložené, ale dostat míč do branky soupeře se nám nedařilo. Když pak v poslední minutě unikl Adam Kurcikašvili a trestuhodně poslal míč vedle branky, byli jsme rádi, že rozhodčí utkání ukončil. Nicméně kluci podali velmi dobrý výkon a zasloužili si vyšší výhru, koncovka nás však tentokrát zradila.

Ve Višňovém jsme po výborné první půli doufali v body, na první inkasovanou branku jsme však odpověď nenašli a vysoko prohráli.

Višňovský obranný val Adámků nám nedovolil skórovat. Dorostenci v brněnském derby vyhráli 2:1 ve Starém Lískovec a vyšvihli se na...

S FK Znojmem jsme doma těsně prohráli, když jsme nevyužili hodinovou přesilovku.

Do soupeře jsme bušili, míč do jeho branky jsme však neprocpali.

V Ořechově jsme za pasivní výkon body nezískali.