23. kolo, neděle 12.05.2024, 17:00

Sportovní klub JundrovSK Chrlice

1:3 (0:1)

Sportovní klub Jundrov:

Kukla - Konvica (72. Inhilizilan), Peter, Bartoněk, Krejčí - Hladík, Plhal, Urbánek, Peška - Bittó, Hlavai (79. Navrátil)

SK Chrlice:

Pěgřim - Nebeský, Nešpor, Moravec, Macek (88. Makovický) - Dreva (67. Mužík), Juračka, Telička, Přikryl (46. Paták) - Harašta (88. Doležal), Svoboda (46. Adámek)

Branky: 88. Bartoněk - 43. Harašta, 71. Adámek, 89. Makovický

Žluté karty: Konvica, Inhlizilan - 0

Červené karty: 0

Rozhodčí: Eliáš Václav - Polóni Julius, Havrlant Marek

Diváci: 50

Stadion: Veslařská

Komentář

Utkání v Jundrově přineslo klasický průběh na hřišti tohoto soupeře v posledních letech. Opět jsme po výkonu plném nepřesností dokázali vydolovat tři důležité body. Od prvních minut jsme měli míč častěji na kopačkách a měli výraznou převahu, naše akce však končily před hostujícím vápnem na naší nepřesnosti při finální přihrávce. Naši nabíhající hráči za pomalou jundrovskou obranu se míče buď nedočkali vůbec nebo až v ofsajdovém postavení. Nakonec jediná vydařená akce těsně před půlí nás do poločasové přestávky dostala do vedení. Oda Svoboda vysunul kolmicí Honzu Telička ten přihrávkou po malém vápně Našel Honzu Haraštu, který z pěti metrů doklepl míč do sítě. Trenér Pěgřim pak v poločase udělal dvě změny v sestavě a naše aktivita se zlepšila. Akce začal tahat po pravé straně Kuba Paták a hned několikrát se dostal do šestnáctky domácích, gólem však tyto akce bohužel neskončily. I domácí se v této fázi snažili, dva závary se nám však podařilo vyřešit. Uklidnil nás až druhý gól v domácí síti, kdy za obranu dostal míč střídající dorostenec Láďa Mužík, po souboji s domácí obranou přetáhl míč na malém vápně na zadní tyč, kde doklepl míč do prázdné branky Ondra Adámek. Po této brance jsme se nikam dál nehnali a kontrolovali hru. Menší komplikaci pak způsobil těsně před koncem náš brankář Dominik Pěgřim, který si zastavil míč v šestnáctce a chtěl udělat kličku domácímu útočníkovi, ten jeho záměr vystihl, míč mu vypíchl a uklidil do naší branky. Naštěstí to výsledek neovlivnilo, naopak hned po rozehrání unikl opět Ľáďa Mužík, vnikl do vápna kde krásně nahrál svému kolegovi z dorostu Patriku Makovickému, který z úrovně penalty dal svůj premiérový gól za muže po minutovém pobytu na hřišti. Důležité tři body nás opět posunuli k vytouženému postupu, který můžeme významně přiblížit příští týden v zápase s Bílovicemi.

Skvělou jízdu městským přeborem jsme završili drtivou výhrou s béčkem Bystrce

Po posledním utkání sezóny jsme slavili zasloužený postup do 7. ligy (foto Paris Sideridis).

Ve výborném utkání jsme porazili zaslouženě i "jarní štiku" z Řečkovic

Naše mužstvo podalo ve všech řadách výborný výkon a nedalo Řečkovicím šanci na úspěch.

Po vysokém vítězství na Startu jsme ztratili první jarní body na Morendě

V utkání na Morendě dostali příležitost i naši mladíci.