Sokol Dobšice – SK Chrlice
Branky: 16. Novotný, 27. Krejčí, 30. Mikulka, 33. Jordán, 41. vlastní Beránek, 75. a 78. Dufek - 89. Kurcikašvili
Žluté karty: 0
Červené karty: 0
Rozhodčí: Palát Jiří
Diváci: 100
Stadion: Dobšice
Komentář
Dorostenci zakončili sezónu dohrávaným utkání s Dobšicemi, bylo to vlastně utkání o 4. až 7. místo v konečné tabulce. Zasloužená porážka nás odsoudila na 7. místo. Nakonec utkání skončilo debaklem, který začal již v prvních třiceti minutách, kdy naši kluci dostali čtyři branky. Ve druhé půli se obraz hry nezměnil, domácí byli i nadále lepší a jedinou naši branku vstřelil až ke konci utkání Adam Kurcikašvili. Posledních šest kol našich dorostenců bylo hrůzostrašných - 6 porážek a skóre 5:27 a pád ze druhého místa na sedmé.
V posledním utkání sezóny v Želešicích dostali příležitost naši dorostenci.
Ve vyrovnaném utkání jsme doplatili na nepřesnou koncovku.
S postupujícími Hrušovany jsme dokázali držet krok pouze první poločas.
Hrušovany nenechali nic náhodě a v cestě za postupem nás ve druhé půli vymazali ze hřiště.
OSTUDA jako BRNO!! Hřiště ve Zbraslavi zůstalo prázdné, naši muži na utkání neodjeli.
Jen z osmi zodpovědnými hráči, kteří potvrdili utkání ve Zbraslavi, se hrát nedá, ostatní asi nechápou, že hrají kolektivní sport s...