Martin Jelínek |

Proti Rakšicím jsme doma opět neskórovali, takže jsme přišli o všechny body.

Po prospaném prvním poločase jsme ve druhém zabrali, k bodům to však nestačilo.

SK Chrlice - FC Rakšice 0:1 (0:1). Proti Rakšicím jsme potřebovali bodovat, vstup do zápasu tomu však vůbec nenasvědčoval. Nechali jsme soupeře hrát, nikoho jsme si nehlídali a na nákopy za obranu jsme reagovali se zpožděním. Již v první minutě šli hosté sami na branku, naštěstí koncovku prováhali. Pro nás to však nebylo dostatečné poučení, takže druhý nákop za naší obranu již znamenal vedení hostí. Naše akce končily na nepřesnostech, naopak hosté posílali jeden centr za naší obranu za druhým. Naše obrana však na to nedokázala reagovat, takže během první půle šli hosté ve třech dalších případech sami na Patrika Makovického. Naštěstí náš brankář si dokázal s těmito nájezdy poradit, jednou jeho vyražený míč ještě dokázal náš obránce vykopnout před brankovou čarou. Naopak my jsme dokázali první střelu, a to ještě nepřesnou, poslat na branku soupeře až ve 31. minutě. První půli jsme doslova prospali a v defenzívě kupili jednu chybu za druhou, naštěstí jsme šli do poločasové přestávky pouze s jednobrankovou ztrátou. Ve druhé půli jsme přidali, začali soupeře více napadat a dostali se do hry. Vyrovnat mohl v 59. minutě Honza Harašta, nadýchaný centr Tomáše Baiera však z malého vápna poslal nad branku soupeře. Následně mohl vyrovnat i Tomáš Baier, v dobré šanci ho však se štěstím vychytal brankář hostí. Když už jsme dostali míč do branky soupeře, odpískal rozhodčí faul našeho útočníka. V závěru jsme všechny míče posílali do šestnáctky hostí, bohužel však bez úspěchu. Naopak hosté chodili do protiútoků a dvakrát orazítkovali břevno naší branky. Nesoustředěný první poločas nás nakonec stál všechny body.

V domácím utkání proti Sokolu Novosedly jsme přes závěrečný tlak brali pouze remízu.

Po vysoké výhře v Příměticích jsme se tentokrát opět potýkali s nepřesnou koncovkou, která nás stála opět body.

Ve Višňovém jsme po výborné první půli doufali v body, na první inkasovanou branku jsme však odpověď nenašli a vysoko prohráli.

Višňovský obranný val Adámků nám nedovolil skórovat. Dorostenci v brněnském derby vyhráli 2:1 ve Starém Lískovec a vyšvihli se na...

S FK Znojmem jsme doma těsně prohráli, když jsme nevyužili hodinovou přesilovku.

Do soupeře jsme bušili, míč do jeho branky jsme však neprocpali.