Martin Jelínek |

Na hřišti vedoucího týmu tabulky jsme podali velmi dobrý výkon, bohužel ovšem opět bez bodového efektu.

Dobře rozehrané utkání jsme ztratili v poslední čtvrthodině.

Na hřišti vedoucího týmu tabulky jsme mohli jen překvapit a ze všech prohraných venkovních duelů jsme podali nejlepší výkon. Od začátku bylo utkání vyrovnané a na velkém hřišti se většinou hra odehrávala ve středu hřiště. Postupně se však domácí lepší kombinací dostávali do blízkosti našeho vápna. My jsme jim to často umožňovali i pomalou rozehrávkou až přes našeho brankáře, kdy pak naši hráči v záloze a útoku byli obsazeni a těžko dokázali přihrávky zužitkovat k ohrožení branky. Hra byla navíc tímto roztažena na 60 metrech a hráči tak byli daleko od sebe. Jednu z akcí tak nakonec dokázali jako první zužitkovat domácí, když se po sérii nahrávek z jednoho doteku dostali do naší šestnáctky a pěknou střelou se dostali do vedení. Ke konci poločasu jsme však nakonec zvýšili aktivitu a začali ohrožovat domácí branku. Nakonec jsme využili standardní situace, když rohový kop Filipa Přikryla dotlačil Honza Harašta z malého vápna do branky. Ve druhé půli se hra trošku otevřela a zajímavé akce se střídali na obou stranách. Domácí trochu otevřeli obranu, takže jsme do ní několikrát pronikli, bohužel bez gólového efektu. Důležitým momentem pak byla 68. minuta, kdy unikl Albi Oplt, pod tlakem domácích obránců dokázal zakončit, jeho střelu k tyči však domácí brankář vytěsnil na roh. Domácí pak zahrozili z přímého kopu, kdy krásnou ránu do šibenice stačil Dominik Pěgřim vyrazit na roh. Z toho však přišel druhý domácí gól, když jsme na přední tyči nedokázali pokrýt kapitána domácích Koudelného. Další pohroma přišla vzápětí, když byl, po pěti minutách na hřišti, přísně vyloučen Kuba Volf, když ve středu pole šel do míče sice důrazně, jeho kopačka se však trochu nešťastně střetla s holení domácího hráče a rozhodčí posoudil situaci tak, že našeho hráče vyloučil. I přes oslabení jsme se snažili vrhnout síly do útoku, domácí však vzápětí po rychlém protiútoku vstřelili třetí branku, která naše naděje definitivně zhatila. I přes porážku jsme podali tentokráte dobrý výkon a body nakonec nebyli tak daleko.

Proti Rakšicím jsme doma opět neskórovali, takže jsme přišli o všechny body.

Po prospaném prvním poločase jsme ve druhém zabrali, k bodům to však nestačilo.

V domácím utkání proti Sokolu Novosedly jsme přes závěrečný tlak brali pouze remízu.

Po vysoké výhře v Příměticích jsme se tentokrát opět potýkali s nepřesnou koncovkou, která nás stála opět body.

Ve Višňovém jsme po výborné první půli doufali v body, na první inkasovanou branku jsme však odpověď nenašli a vysoko prohráli.

Višňovský obranný val Adámků nám nedovolil skórovat. Dorostenci v brněnském derby vyhráli 2:1 ve Starém Lískovec a vyšvihli se na...