Pěgřim - Nebeský, Nešpor (72. Svoboda), Moravec, Cupák - Ohniště(62. Paták), Telička, Oplt (62. Pochylý), Juračka - Harašta, Baier (90. Macek)

Nováček - Tálský, Malásek (55. Zaitsev), Horáček, Dvřák D. - Vykoukal, Polouček, Šimeček, Polák - Dvořák F. (74. Pejr), Slabyhoudek

Branky: 5. Harašta, 47. Telička, 83. a 90. Baier - 14. a 64. Dvořák

Rozhodčí: Hromek David - Franc Vojtěch, Müller David

Delegát: Kundelius Ladislav

Diváci: 142

Stadion: Blümlova

Komentář

V prvním domácím utkání jsme přivítali souseda z Újezda a chtěli jsme získat tři body. Úvod utkání byl jak v městském přeboru, kdy jsme se vždy snažili rozhodnout utkání hned v prvních minutách. První roh a hlavička Honzy Harašty znamenala vedení a následně jsme mohli přidat další branky, z bezprostřední blízkosti nás však hned třikrát vychytal hostující gólman Nováček. Hosté pak vyrovnali hned z první nebezpečné akce, kdy jsme v nebezpečném prostoru nechali volného hostujícího útočníka, který pohodlně přehodil vyběhnuvšího Dominika Pěgřima. Do poločasu se pak střídali nebezpečné akce na obou stranách branka však již nepadla. Start do druhé půle nám opět vyšel. Po závaru v šestnáctce hostí se míč vykutálel před ní, kde napřáhl Honza Telička a jeho střela po zemi ze 23 metrů skončila u pravé tyče branky hostí. Soupeř se však nevzdal a po hodině hry podruhé srovnal skóre. Po průniku po levé straně a následném přízemním centru jsme si na malém vápně trošku zavazeli a vyražený míč našim brankářem pohodlně Filip Dvořák dorazil do naší sítě. I poté se hra přelévala ze strany na stranu, s přibývajícími minutami jsme však získávali převahu i díky střídáním, kdy se noví hráči dokázali hned zapojit do ofenzívy. Rozhodnutí pak přišlo v 83. minutě, kdy pronikl do vápna z boku Petr Juračka, jeho tvrdá rána se odrazila od tyče k Tomáši Baierovi, který se z těžké pozice trefil přesně. To však nebylo vše. V 90. minutě pak Olda Svoboda u rohového praporku v těžkém souboji neskutečně několikrát vykouzlil míč tak, že nepřešel přes brankovou čáru, ten se nakonec dostal před branku hostí, kde jej znovu dorazil Tomáš Baier do sítě a bylo rozhodnuto. Ve vyrovnaném utkání jsme tak zvýšenou aktivitou v závěru získali první tři důležité podzimní body. Všichni hráči zaslouží za výkon velkou pochvalu.