16. kolo, neděle 09.06.2024, 17:30

SK ChrliceSK Řečkovice

3:0 (1:0)

SK Chrlice:

Pěgřim - Nebeský, Moravec (83. Macek), Nešpor, Cupák - Paták (62. Oplt), Juračka, Dreva, Přikryl (83. Sideridis) - Harašta )83. Doležal), Svoboda (62. Baier)

SK Řečkovice:

Hučík - Zrini (46. Kahoun), Huňáček, Molek, Polách - Žiška, Horný (69. Mizerninc), Pospíšil, Kryštof - Sládek (83. Maša), Cigánek (46. Miklas)

Branky: 38. Nešpor, 50. Harašta, 80. Baier

Žluté karty: Moravec - Žiška, Miklas

Červené karty: 0

Rozhodčí: Štěpánek Michal - Pancner David, Kosmák Jiří

Diváci: 100

Stadion: Blümlova

Komentář

V předposledním kole jsme přivítali tým, který měl výborné jaro, první prohru zapsal až v minulém kole. Na utkání jsme se však výborně připravili a od první do poslední minuty předvedli výborný výkon ve všech řadách a soupeře, který měl více vstřelených gólů jako naše mužstvo, pustili do minima šancí a nedovolili skórovat. Od prvních minut se hrálo na obou stranách opatrně, ze zabezpečené obrany. První šance jsme však měli my, gól z nich však nepadl. Až těsně před přestávkou jsme zahrávali rohový kop a po nacvičeném signálu hlavičkoval do opuštěné řečkovické branky kapitán Pavel Nešpor. Do poločasu měli hosté jedinou šanci na vyrovnání, ve 42. minutě však po rychlém protiútoku se jejich hlavička nevešla mezi tři tyče. Ve druhé půli jsme přidali, začali soupeře více napadat, což vedlo k ziskům míče ještě na jeho polovině. Hned první únik proměnil ve druhou branku Honza Harašta, když obešel i brankáře a dopravil míč do prázdné brány. Od této chvíle jsme ovládli utkání, hosté se však také snažili, naše obrana však byla maximálně ostražitá a zodpovědná, takže se hosté do vyložené brankové příležitosti nedostali. Po hodině hry oživili naši hru tradičně naši dorostenci a v 80. minutě Tomáš Baier, po přihrávce od Honzy Harašty, z úrovně penalty navýšil skóre na tříbrankový rozdíl. V závěru se pak mohli radovat i hosté, únik Miklase však skvěle vychytal Dominik Pěgřim a následný únik mladíčka Maši skončil slabou střelou ze 12 metrů vedle branky. My jsme naopak mohli přidat i čtvrtou branku, nádherný volej Alberta Oplta však skvěle vyrazil brankář hostí na roh. Mužstvo však zaslouží za předvedený výkon velkou pochvalu. Všichni hráči podali výborný a soustředěný výkon od první do poslední minuty. (Foto: Paris Sideridis)  

Skvělou jízdu městským přeborem jsme završili drtivou výhrou s béčkem Bystrce

Po posledním utkání sezóny jsme slavili zasloužený postup do 7. ligy (foto Paris Sideridis).

Ve výborném utkání jsme porazili zaslouženě i "jarní štiku" z Řečkovic

Naše mužstvo podalo ve všech řadách výborný výkon a nedalo Řečkovicím šanci na úspěch.

Po vysokém vítězství na Startu jsme ztratili první jarní body na Morendě

V utkání na Morendě dostali příležitost i naši mladíci.