Pěgřim - Macek (69. Telička), Cupák, Moravec, Volf - Ohniště, Oplt, Juračka, Přikryl (78. Dreva) - Harašta (63. Svoboda), Nezval (63. Baier).

Branky: 17. Přikryl. 32. Harašta, 87. Svoboda, 90+2 Baier - 59. Kübl

Žluté karty: 0 - Pauřík, Vosmek, Jurajda

Rozhodčí: Kubec Radek - Bábíček Radek, Nejezchleba Vít Simon

Diváci: 120

Stadion: Blümlova

Komentář

SK Chrlice - SK Křenovice 4:1 (2:0), branky: 17. Přikryl. 32. Harašta, 87. Svoboda, 90+2 Baier - 59. Kübl. Utkání bylo od prvních minut vyrovnané a akce se střídali na obou stranách. My jsem se snažili dostat do křenovické obrany spíše dlouhými míči, hosté naopak akcemi po křídlech a následnými centry do naší šestnáctky. Do vedení jsme šli po čtvrthodině hry, kdy jsme využili závaru před brankou hostí po našem rohu a Filip Přikryl ze sedmi metrů uklidil míč k tyči soupeřovy branky. Hosté měli také šance, jejich koncovka však byla buď nepřesná nebo jejich střely skončily v rukou Dominika Pěgřima. Naopak ve 32. minutě se dostal na šestnáctce k míči Honza Harašta a jeho střelu k tyči vytahoval křenovický brankář podruhé ze sítě. Do poločasu mohli hosté snížit, ve 43. minutě však jejich dorážka z malého vápna skončila na břevně. Co se jim nepodařilo do poločasu, svedli po přestávce, a po rychlé akci z levé strany po hodině hry snížili. Pak se akce přelévaly ze strany na stranu a několikrát bylo před naší brankou horko. V kritických chvílích však několikrát zasáhl Dominik Pěgřim a i Martin Cupák. Ke konci utkání hosté chtěli vyrovnat, v 87. minutě však pronikl po pravé straně do vápna Kuba Ohniště a jeho přihrávku usměrnil k tyči Olda Svoboda. Když pak v nastavení zajel do hostující obrany i Tomáš Baier a přízemní střelou vstřelil čtvrtou branku, brali jsme ve vyrovnaném utkání nakonec vysokou výhru, která nás posunula do dalšího kola, které odehrajeme opět doma, ve středu 31. 7. 2024 od 17.30 hodin s týmem Slatiny, hrajícím o soutěž výše.

S FK Znojmem jsme doma těsně prohráli, když jsme nevyužili hodinovou přesilovku.

Do soupeře jsme bušili, míč do jeho branky jsme však neprocpali.

V Ořechově jsme za pasivní výkon body nezískali.