SK ChrliceDOSTA Bystrc B

4:4 (3:2)

SK Chrlice:

Štěpán - Beránek, Merdita, Kula, Štěpán, Rotrekl, Popovych, Hegr, Valach, Smolka, Janiš, Deyak, Andrýsek, Pírek, Kurcikašvili, Makovický - střídáno hokejově

Branky: 5. a 10. Kurcikašvili, 17. a 67. Popovych - 30. Giacomezzi, 36. Hegr (vlastní), 73. a 82. Vaněk

Žluté karty: 0 - Holuzynets

Červené karty: 0 - 62. Jarkovský

Rozhodčí: Vodička Dominik

Diváci: 25

Stadion: Blümlova

Komentář

Naši mladší dorostenci měli výborný nástup a do 17. minuty vedli 3:0. Do poločasu hosté stačili snížit na 3:2, ve druhém poločase jsem pak odskočili znovu na rozdíl dvou branek. Přestože šli poté hosté do deseti, po vyloučení hráče, dokázali v závěru dvěma brankami vyrovnat.

S posledním týmem tabulky jsme po očekávání vysoko vyhráli.

Naši hráči si poradili s defenzívou Slovanu B a pěkně si zastříleli.

V Maloměřicích jsme cizineckou legii dokázali porazit, většinu branek nastříleli naši dorostenci

Soupeř, který na jaře neztratil ani bod, nedokázal naší ofenzívě odolat, šanci využili i naši dorostenci.