1. kolo, sobota 04.11.2023, 14:00

DOSTA Bystrc BSK Chrlice

0:3 (0:1)

DOSTA Bystrc B:

Schön Libor - Jebáček Jan, Konečný Radim, Beattie Ojeda Pablo Andrés, Špalek Matěj (70. Diviš František), Sklenář Adam [K], Bajgar Pavel, Macháček Filip (70. Maleček Jan), Luňák Petr (82. Mrva Michal), Grujin Sikvit, Balcar Michal (61. Taccori Carlo)

SK Chrlice:

Pěgřím Dominik - Nebeský Jan, Moravec Jakub, Nešpor Pavel, Cupák Martin - Ohniště Jakub (60. Dreva Vadym), Telička Jan (82. Macek), Juračka, Paták (60. Adámek) - Harašta (82. Hodya), Volf (82. Doležal)

Branky: 42. Nešpor, 74. Juračka (penalta), 79. Harašta

Žluté karty: Schön, Bajgar, Luňák, Balcar - Cupák

Červené karty: 72. Bajgar

Rozhodčí: Kugler - Galia, Plechatý

Diváci: 168

Stadion: Obvodová

Komentář

V posledním podzimním kole jsme neponechali nic náhodě a s bystrckým béčkem po zásluze vyhráli. Od počátku jsme měli převahu a vypracovali si v první dvacetiminutovce alespoň pět vyložených šancí, neskutečně jsme však nechali vyniknout v brance domácích zkušeného brankářského matadora. Do vedení jsme se pak dostali až ke konci prvního poločasu, když rohový kop Kubi Moravce usměrnil na přední tyči do domácí branky kapitán Pavel Nešpor. I ve druhé půli jsme měli znatelnou převahu, s domácí obranou jsme měli problém až do 74. minuty, kdy domácí brankář fauloval Kubu Patáka. První penaltu Kuba Moravec sice proměnil, rozhodčí ji však nechal opakovat, takže platila až ta druhá z kopačky Petra Juračky. Když o chvíli později po centru Jakuba Volfa dal Honza Harašta krásnou hlavičkou třetí gól, bylo o výsledku definitivně rozhodnuto. Mužstvo podalo soustředěný výkon a opět dokázalo udržet v obraně nulu na kontě, zaslouženě zvítězilo a stalo se podzimním vítězem soutěže.

O víkendu hrály naše týmy přátelská utkání a turnaje

Muži v prvním přípravném utkání porazili tým I.B třídy z Medlánek 3:2.

Muži i dorostenci zahájili začátkem února zimní přípravu

Cílem našich družstev je dobrá zimní příprava na jarní sezónu.

Dorostenci se mohou těšit na zrekonstruovanou šatnu

Vedení klubu o zimní přestávce zmodernizovalo šatnu dorostu.