Martin Jelínek |
Dorostenci se mohou těšit na zrekonstruovanou šatnu
Vedení klubu o zimní přestávce zmodernizovalo šatnu dorostu.
O zimní přestávce investoval klub finanční prostředky na rekonstrukci kabiny dorostu. Padesát let staré vybavení nahradilo moderní, vyrobené v barvách klubu, ve stejném designu, v jakém již byly vybaveny ostatní šatny. Šatna dorostu byla tou poslední, která ještě měla historickou podobu. Moderní stojan na míče, který byl do šatny umístěn v minulém roce, byl doplněn o nové lavice s věšáky, a na zeď připevněny dvě nové skříně na dresy obou dorosteneckých družstev, čímž byly nahrazeny dvě masívní skříně, které omezovaly prostor šatny, takže pro tréninky obou dorostů bude nyní více míst na sezení. Šatna tak bude mít již moderní podobu.V posledním utkání sezóny v Želešicích dostali příležitost naši dorostenci.
Ve vyrovnaném utkání jsme doplatili na nepřesnou koncovku.
S postupujícími Hrušovany jsme dokázali držet krok pouze první poločas.
Hrušovany nenechali nic náhodě a v cestě za postupem nás ve druhé půli vymazali ze hřiště.
OSTUDA jako BRNO!! Hřiště ve Zbraslavi zůstalo prázdné, naši muži na utkání neodjeli.
Jen z osmi zodpovědnými hráči, kteří potvrdili utkání ve Zbraslavi, se hrát nedá, ostatní asi nechápou, že hrají kolektivní sport s...