SK Chrlice muži A - Tatran Starý Lískovec 0:4 (0:2). První domácí utkání se nám po sestupu do městského přeboru nevydařilo a herně jsme navázali na poslední nevydařená utkání z jarní sezóny - špatná organizace hry, neobsazování protihráčů v obraně, pomalá rozehrávka a sterilita v útoku. S takovými vlastnostmi jsme soupeři nemohli konkurovat, přestože jsme dostali první gól z velmi přísné penalty. Utkání prakticky rozhodla 23.minuta, kdy byl zcela zbytečně za řečnění vyloučen kapitán Musil. Poté dali hosté během jedné minuty dvě branky a o výsledku bylo rozhodnuto.. Ve druhé půli jsme vystřídali a hra se podstatně zlepšila, na úpravu skóre to však nestačilo. Sestava: Husák Martin - Husák Roman, Klemensevič, Klíma, Letovanec - Smutný (25. Berger Lukáš), Musil, Březina, Klimeš - Svoboda (45. Brabec), Berger Michal.

SK Chrlice muži B - SK Řícmanice 2:2 (0:2), branky Sommernitz a Měntiel. Přestože naše béčko po první půli prohrávalo, ve druhé zvýšilo snahu a bojovnost, a v 82.min zaslouženě vyrovnalo.

SK Chrlice starší dorost - SK Slatina 0:2 (0:2) Starší dorostenci ani ve svém třetím utkání nedokázali vstřelit branku. V první půli dvakrát inkasovali. Poté se snažili, dokázali však nastřelit pouze dvakrát tyč branky hostí. Hlavně v útoku mají naši dorostenci velké problémy, těžko si vytváří šance a jejich proměňování nemá potřebnou fotbalovou kvalitu.

SK Chrlice mladší dorost - SK Slatina 1:4 (0:2), branka Novohradský.

SK Tuřany old boys - SK Chrlice 4:0 (0:0)