Sezónu začali nejdříve naši mládežníci. Během letní přestávky jsme vyhodnotili počet hráčů jednotlivých družstev a dohodli se na spojení mládežnických družstev s Tuřany, kdy v soutěžích dorostu i žáků byla podpořena priorita účasti v kvalitní soutěži. Výsledkem toho je stav, kdy starší dorost tvoří naši hráči a trénují v Chrlicích, mladší dorost pak tvoří hráči Tuřan a trénují v Tuřanech, Mistrovská utkání hrají obě družstva pod hlavičkou Chrlic v krajském přeboru a svá domácí utkání hrají obě v Chrlicích. V případě žáků je situace opačná. Zde bylo využito účasti tuřanských žáků v krajské soutěži, starší žáci trénují v Tuřanech, mladší v Chrlicích a mistrovská utkání hrají společně pod hlavičkou Tuřan v Tuřanech.
        Začátek sezóny rozjeli nejdříve naši dorostenci v krajském přeboru. Starší ani mladší však v prvních dvou kolech nebodovali. Starší dorost v prvním domácím utkání podlehl Slovanu Brno 0:2, ve druhém utkání prohrál vysoko na Svratce Brno 0:10. Mladší dorost, který je tvořen hráči Tuřan, prohrál ve svém prvním utkání doma se Slovanem 1:6 a ve druhém taktéž se Svratkou Brno vysoko 1:10.
        Ve druhém srpnovém týdnu začali trénovat i naši muži. Účast na prvních trénincích byla nečekaná. Na druhém tréninku áčka bylo rekordních 24 hráčů. 13.srpna pak naši muži sehráli přátelské utkání se Svratkou Brno s výsledkem 1:1. Utkání se hrálo za stálého deště a mělo spíše tréninkové tempo.
        Svoji soutěž začali i old boys. Na první utkání do Líšně se však dostavilo jen 7 hráčů, což znamenalo kontumační prohru 0:3, ve duhém kole v Tuřanech nás bylo již alespoň 11, utkání jsme však prohráli krutě 0:4, když ještě v 60.minutě byl stav 0:0, poté jsme neproměnili několik výborných příležitostí a soupeř nás během 15 minut potrestal 4 góly.

V prvních zápasech podzimu jsme nebodovali
SK Řícmanice vsSK Chrlice
1:2
POSLEDNÍ ZÁPAS
SK Chrlice vsSK Obřany
ne 4. 6. 2023 v 17.30 hod
PŘÍŠTÍ ZÁPAS
logo

všechna práva vyhrazena © 2013 SK Chrlice, o.s., Blümlova 41, 643 00 Brno, IČ: 44990936, design by dwgd, powered by Alff