SK Chrlice muži A - TJ Horní Kounice 0:2 (0:2)
V posledním kole na domácím hřišti jsme se chtěli rozloučit s krajskou soutěží solidním výkonem a bodovým ziskem. Proti oslabenému soupeři jsme začali velmi aktivně a až do 20. minuty byli lepším mužstvem. Ve 27.minutě jsme však po nedůsledném bránění poprvé inkasovali a bohužel do přestávky i podruhé, když míč stačil brankář Křesťan zadržet ještě na brankové čáře, rozhodčí však byli jiného názoru a branku uznali. Do druhé půle jsme prostřídali a ve hře jsme se výrazně zlepšili. Míč jsme častěji měli na svých kopačkách a dostávali jsme se do dobrých herních situací a i do několika šancí, bohužel skórovat se nám nepodařilo.

Tatran Kohoutovice - SK Chrlice muži B 4:4 (1:4), branky: Smutný 2, Sommernitz, Berger.
V posledním kole přijeli hosté do Kohoutovic s mužstvem doplněným hráči ze starých pánů a měli raketový nástup. Po rychlých protiútocích vedli v 16. minutě 0:3 a v poločase 1:4. Ve druhé půli se však projevil věkový rozdíl mezi týmy a domácí začali snižovat skóre a v 75. minutě vyrovnali. Hráči béčka však již obrat v utkání nedopustili a vydřeli alespoň bod.

SK Chrlice starší dorost - Slovan Brno 1:2 (1:1), branka Paták.
V posledním utkání se soupeřem z popředí tabulky jsme podali velmi bojovný výkon a v prvním poločase se po zásluze dostali do vedení. Ve druhé půli hosté přitvrdili hru, hráli velmi nedisciplinovaně, sprostě nadávali rozhodčímu, což jim bohužel rozhodčí utkání toleroval. Velmi důležitým okamžikem byla 65.minuta, kdy jsme měli vyloženou brankovou příležitost, kterou jsme neproměnili a hosté z protiútoku vyrovnali. V 82.minutě postupoval náš hráč sám na brankáře, byl soupeřem před šestnáctkou úmyslně faulován, rozhodčí sice faul zapískal, hráče hostí však nepochopitelně nevyloučil. V poslední minutě podnikli hosté rychlý protiútok a vstřelili rozhodující branku utkání.

SK Chrlice mladší dorost - Slovan Brno 1:4 (0:3), branka Zámek.