SK Jezeřany-Maršovice - SK Chrlice muži A 7:0 (4:0)
V předposledním kole měli naši muži opět velké problémy se složením sestavy, kdy hned šest hráčů se omluvilo z účasti na utkání až v průběhu nedělního dopoledne a sehnat náhradu nebylo vůbec jednoduché. Přístup těchto hráčů vůči ostatním spoluhráčům a činnosti klubu je opravdu zarážející a bude nutné to v letní přestávce řešit. Těch jedenáct statečných, co do Jezeřan odjelo, však utkání ve velkém horku odbojovalo, bohužel výsledek byl pro ně krutý a neodpovídal dění na hřišti. V první půli totiž domácí využili téměř všechny naše zaváhání ke vstřelení branky, naopak my jsme podobné situace využít nedokázali. Ve druhé půli pak hráli již domácí v pohodě a dovedli zápas do vítězného konce.

SK Chrlice muži B - SK Řečkovice B 3:1 (0:0), branky: Irsenský, Musil, Martínek. Našemu béčku se podařil opravdu husarský kousek. Jako je v posledních utkáních pravidlem, sestava se tvořila na poslední chvíli a mužstvo nastoupilo s deseti hráči. V průběhu prvího poločasu bylo doplněno, po zranění dvou hráčů však do druhé půle nastoupilo naše béčko jen v devíti hráčích. Přesto se dokázalo dostat do tříbrankového vedení, a další vyložené šance neproměnilo, hosté v závěru pouze snížili.

Moravský Krumlov - SK Chrlice starší dorost 2:1 (0:0), branka Sýkora.
Náš dorost tentokráte proti družstvu, které je v tabulce až za ním, nepodal dobrý výkon a utkání nakonec nedovedl ani k remíze, neboť nedokázal využít ani výhodu pokutového kopu.

Moravský Krumlov - SK Chrlice mladší dorost 7:1 (5:0), branka Ježek.

SK Medlánky B - SK Chrlice B mladší žáci 5:2 (2:1), branky: Bezrouk a Bělehrádek.

Zbrojovka Brno B - SK Chrlice starší přípravka 29:3 (14:2), branky Chrlic: Černý, Rýdl, Fraňková.

SK Slatina - SK Chrlice mladší přípravka A 9:1 (4:1), branka Řezníček.

Dosta Bystrc B - SK Chrlice mladší přípravka B 1:9 (0:7), branky: Rotrekl 3, Smělík, Andrýsková, Šmuhař po 2.