SK Chrlice muži A - Čechie Zastávka 2:1 (2:0), branky Klemensevič, Nguyen Ba.
Od prvního kola jsme konečně opět mohli slavit vítězství na hřišti (poslední výhra byla kontumační). Vítězství je o to cennější, že jsme ho dosáhli proti týmu, který bojuje o špici tabulky. Po vytrvalém dešti, na těžkém terénu, nás hosté zřejmě zpočátku podcenili, nepokryli první rohový kop a Ivoš Klemensevič dal hlavou již v 6.minutě náš vedoucí gól. I nadále jsme byli aktivní ve hře a udržovali vyrovnanou partii. Když hosté spálili asi tři výborné šance, přišel trest v podobě druhého gólu, který vstřelil po individuální akci střelou ze šestnáctky Nguyen Ba. Hosté poté přepnuli na vyšší rychlost a snažili se zkorigovat výsledek. Do druhé půle jsme nastoupili v obranném bloku s cílem podnikat rychlé protiútoky. Hned ve 49.minutě šel z boku sám na brankáře Martin Březina, prudkou střelou však vysoko přestřelil. Od této chvíle jsme se pak až do konce obětavě bránili tlaku soupeře, který posílal do naší šestnástky jeden centr za druhým s podporou trestných a rohových kopů. Naše obrana však kapitulovala paradoxně v situaci, kdy jsme nepokryli rychlý protiútok soupeře, který naši nedůslednost potrestal gólem v 78.minutě. Ke konci utkání tlak vrcholil, obětavou hrou jsme však již vedení udrželi.
Sestava: Knop - Husák, Klemensevič, Němec, Letovanec - Klimeš, Šafařík, Sýkora, Březina - Nguyen Ba (87. Křesťan), Smutný (71.Rudolecký).

Sokol Bílovice - SK Chrlice muži B 3:0 kontumačně. Naše béčko nebylo schopno postavit dostatečný počet hráčů do utkání.

SK Krajné (SVK) - SK Chrlice old boys 3:2 (0:1), branky Irsenský a Šenkyřík. 
U příležitosti 80.výročí založení kopané v naší družební obci Krajné byli pozváni naší staří páni do Krajného v rámci těchto oslav. Sehráli jsme zajímavé utkání, ve kterém jsme v poločase vedli, ve druhé půli se však projevil širší a mladší kádr našeho soupeře, který výsledek otočil.

MUFUZA (mužstvo futbalových zázrakov) - SK Chrlice old boys 1:1 - utkání hráno na 45 minut, branka Bělehrádek. V exhibičním utkání proti mužstvu slovenských herců a sportovců jsme uhráli remízu.

SK Chrlice starší dorost - Moravská Slavia Brno 3:1 (0:1), branky Paták, Mužík, Šmatera.
Naši dorostenci hráli sice utkání s posledním týmem tabulky, který však své mužstvo posílil a v utkání byl 60 minut lepším celkem a vedl po zásluze 0:1. V poslední půlhodině se však naši dorostenci zlepšili a třemi brankami otočili skóre utkání.

SK Chrlice mladší dorost - Moravská Slavia Brno 3:5 (2:3), branky Šmatera, Moravec, Zámek.

SK Chrlice mladší žáci - Tatran Kohoutovice 3:3 (2:2), branky Marek 2, Bezrouk. (hráno v týdnu)

SK Chrlice mladší žáci - Moravská Slavia B 1:8 (0:3), branka Honzák.

SK Chrlice starší přípravka - Zbrojovka Brno dívky 0:13 (0:5) - sehráno v týdnu

Sokol Bílovice starší přípravka - SK Chrlice 6:2 (4:1), branky Musilová, Pham

SK Chrlice mladší přípravka A - SK Tuřany 2:16 (1:9), branky Řezníček 2.

SK Chrlice mladší přípravka B - SK Medlánky 5:2 (3:0), branky Binder 2, Fraňková, Putna, Rotrekl.

SK Chrlice old boys - Moravská Slavia Brno B 1:3 (0:2)

Víkendové zápasy - 17. a 18.května 2014
Slovan Brno B vsSK Chrlice
0:5
POSLEDNÍ ZÁPAS
SK Chrlice vsSK Jundrov
ne 8.10.2023 v 15.00 hodin
PŘÍŠTÍ ZÁPAS
logo

všechna práva vyhrazena © 2013 SK Chrlice, o.s., Blümlova 41, 643 00 Brno, IČ: 44990936, design by dwgd, powered by Alff