SK Tuřany - SK Chrlice muži A 3:1 (0:1), branka Klimeš. Derby přineslo zajímavý fotbal. Domácí byli velkým favoritem, ovšem utání začali velmi lehkovážně a již ve 12.minutě podnikli naši hráči rychlý protiútok a po křížné střele Marka Klimeše šli dovedení. Domácí samozřejmě přidali a snažili se vyrovnat. Celé utkání ovlivnila 24. minuta, kdy běžný skluz z boku ve středu hřiště od Dušana Harašty dopadl nešťastně zlomenou nohou domácího hráče, a utkání bylo na 15 minut přerušeno pro jeho ošetření. Tato nešťastná situace na delší dobu otřásla oběma mužstvy a přestože hosté hráli oslabeni o vyloučeného hráče, úspěšně se do půli tlaku domácích ubránili. Ve druhé půli tlak domácích sílil a vyrovnání přišlo po přímém kopu z hranice šestnáctky v 54. minutě. Další nedorozumění mezi stoperem a brankářem využil domácí Smetana a výsledek pečetili domácí v 75. minutě dorážkou z malého vápna. Prakticky celé utkání oslabené naše mužstvo podalo obětavý výkon.
Sestava. Knop - Husák, Klemensevič, Němec, Letovanec - Březina (65. Smutný (75. Sýkora)), Šafařík, Harašta D., Klimeš - Měntiel (25. Karpíšek), Musil.

SK Chrlice muži B - SK Žebětín B 0:4 (0:1)
Naše béčko nebylo ve velmi kombinované sestavě o nic horší jako soupeř, na první dvě branky jim však doslova nahrálo svými hrubkami. Pak se snažilo s výsledkem něco udělat, mělo i několik vyložených šancí. V závěru při hře vabank podnikli hosté několik rýchlých protiútoků do otevřené obrany a výsledkem byla nakonec vysoká porážka. 

SK Slatina - SK Chrlice starší dorost 2:6 (0:1), branky: Mužík 2, Oujezdský 2, Dvořáček, Moravec.
Naši dorostenci v důležitém utkání o zajištění definitivní záchrany utkání zvládli. V prvním vyrovnaném poločase šli do vedení již ve 12.minutě po tečované střele Mužíka. Když domácí nevyužili do poločasu několik zajímavých šancí, přišel ve druhé půli zákonitý trest. V 52.minutě vstřelil druhý gól Oujezdský a když o 5 minut pozdějí skóroval opět Mužík, bylo o výsledku rozhodnuto. Naši hráči ovládli hru a přidali další branky.

SK Slatina - SK Chrlice mladší dorost 12:0 (3:0)
Mladší dorostenci Slatiny nás přehráli po všech stránkách. První poločas jsme ještě stačili odolat, ve druhé půli jsme akcím domácích často jen přihlíželi.

ČAFC Židenice 2011 B - SK Chrlice mladší žáci 16:5 (8:2), branky Chrlic: Daňhel 4, Bezrouk

SK Chrlice mladší přípravka A - Tatran Kohoutovice C 16:6 (7:2), branky Chrlic: Sommernitz 8, Nevřivý 4, Šesták 3, Rodopský.

ČAFC Židenice 2011 B - SK Chrlice mladší přípravka A 13:4 (6:2), branky Chrlic: Sommernitz 3, Šesták.

SK Chrlice mladší přípravka B - SK Slatina 4:11 (3:5), branky Chrlic Putna 3, Hudeček.

SK Chrlice old boys - SK Slatina 1:1 (1:1)


 

    

Víkendové zápasy - 10. a 11. května 2014
Slovan Brno B vsSK Chrlice
0:5
POSLEDNÍ ZÁPAS
SK Chrlice vsSK Jundrov
ne 8.10.2023 v 15.00 hodin
PŘÍŠTÍ ZÁPAS
logo

všechna práva vyhrazena © 2013 SK Chrlice, o.s., Blümlova 41, 643 00 Brno, IČ: 44990936, design by dwgd, powered by Alff