SK Chrlice muži A - SK Měnín 0:2 (0:0)
 V dalším domácím utkání jsme přivítali předposlední tým tabulky a dá se říci, že jsme mohli postavit to nejlepší, co v současné době máme. Utkání bylo od začátku vyrovnané, hosté však byli fotbalovější, my jsme se snažili nehrát příliš komplikovaně a spíše se spoléhali na rychlé protiútoky. Touto taktikou jsme si v první půli dokázali vytvořit několik velkých šancí, bohužel bez finálního úspěchu. Ve druhé půli jsme však již ve 48.minutě inkasovali, když přímý volný kop od postranní čáry proklouzl našemu brankáři mezi rukama do sítě. Pak jsme se snažili o vyrovnání, hosté se však soustředili na obranu a do vyložených šancí nás nepouštěli. Utkání rozhodla 80.minuta, kdy si náš brankář neporadil se střelou téměř z poloviny hřiště.
Sestava: Knop - Husák, Klemensevič, Němec, Karpíšek (60. Křivánek) - Klimeš (78. Letovanec), Musil (75. Harašta D.), Šafařík, Březina - Nguyen B., Nguyen T.

SK Soběšice - SK Chrlice muži B 5:0 (2:0)
Vzhledem k současnému začátku utkání obou družstev mužů jelo béčko do Soběšic pouze s deseti hráči.

SK Chrlice starší dorost - Tatran Starý Lískovec 4:0 (2:0), branky: Karpíšek, Březina Jan, Rudolecký, Moravec.
V dúležitém domácím utkání se soupeřem ze špice tabulky předvedli naši dorostenci tentokrát téměř bezchybný výkon. Navíc se do sestavy vrátili někteří hráči,které trenéři postrádali od začátku jarní sezóny a kvalita výkonu šla nahoru. Věděli jsme, že soupeř má problémy se hrou v prvním poločase a proto trenéři naordinovali týmu od začátku utkání aktivní hru po celém hřišti. Tato taktika slavila úspěch a naši hráči šli po standardní situaci do vedení již v 16.minutě, když zmatku v obraně soupeře využil Karpíšek. Navíc ve 33.minutě se po krásné akci po křídle trefil Jan Březina. Ve druhé půli jsme soupeře nenechali vydechnout a po kolmici skóroval v 65.minutě hlavou Rudolecký. Soupeř poté odpadl a v závěru pečetil naši důležitou a zaslouženou výhru z trestného kopu Moravec.

SK Chrlice mladší dorost - Tatran Starý Lískovec 0:6 (0:2)

SK Líšeň C - SK Chrlice starší přípravka 16:1 (10:0), branka Musilová

Sokol Bílovice - SK Chrlice mladší přípravka A 6:7 (4:3), branky Sommernitz 3, Nevřivý 2, Řezníček, Hudeček.

SK Líšeň D - SK Chrlice mladší přípravka B 8:8 (5:4), branky Fraňková 4, Rotrekl 2, Putna, Šmuhař.

SK Chrlice old boys - SK Tuřany 2:7 (1:2)