SK Chrlice muži A - Tatran Kohoutovice 1:4 (0:3), branka Letovanec z penalty. V dalším domácím utkání jsme tentokrát podali celkem solidní výkon a výsledek je pro náš tým dosti krutý, neboť po celý zápas jsme nebyli o moc horším celkem. Hosté však dokázali využít našich chyb v defenzívě, které jsme nedokázali účinně napravit. Do dvacáté minuty bylo utkání vyrovnané, bohužel poté jsme během desti minut dostali dva góly. Bohužel v závěru první půle jsme dostali třetí branku. Do ruhé půle jsme nastoupili s odhodláním s utkáním ještě něco udělat s a s penalty jsme snížili. Pak jsme se snažili vytvořit tlak na soupeřovu branku, bohužel však v 65. minutě jsme rozehráli rohový kop tak špatně, že jsme umožnili soupeři přečíslení soupeři čtyři na dva, čehož dokázal využít. Přestože jsme měli v závěru nejméně tři vyložené gólové příležitosti, výsledek se nám již nepodařilo vylepšit.
Sestava: Knop - Husák, Šafařík, Sýkora, Letovanec - Křivánek (35. Březina), Karpíšek (65. Harašta D.), Musil, Šahan (40. Klimeš) - Nguyen, Smutný. 100 diváků

Sokol Řícmanice - SK Chrlice muži B 4:1 (1:1), branka Němec.

SK Chrlice starší dorost - Tatran Kohoutovice 0:1 (0:1)
Ve vyrovnaném utkání nakonec brali všechny body hosté, protože dokázali dostat míč do naší branky  a to již v 15. minutě utkání po standardní situaci. Poté bylo utkání vyrovnané s několika nebezpečnými situacemiu obou branek. Naši dorostenci ve druhé půli zvýšili aktivitu, těžko se však dostávali do koncovky. Když se jim již v 75. minutě pochybě gólmana hostí podařilo míč do branky soupeře dostat, rozhodčí branku z nepochopitelných důvodů neuznal, kvůli faulu na brankáře, přtitom však do brankáře vrazil vlastní nekoordinovaný hráč.

SK Chrlice mladší dorost - Tatran Kohoutovice 1:5 (1:3), branka Ryba.

Sparta Brno C - SK Chrlice mladší žáci 11:1 (6:1), branka Tvrdý.
Mladší žáci utrpěli s lepším soupeřem vysokou porážku, na jejíž výši se však podepsal zejména rozhodčí utkání, který proti nám odpískal hned tři nesmyslné penalty a pustil čtyři pěti metrové ofsajdy, které skočily následně gólem.

Tatran Kohoutovice - SK Chrlice starší přípravka 14:2 (7:1), branky Chrlic Černý a Rýdl.

Sokol Lelekovice - SK Chrlice mladší přípravka A 7:0 (3:0)

Tatran Bohunice - SK Chrlice mladší přípravka B 11:3 (5:3), branky Chrlic Hudeček 2, Putna.