Slovan Rosice B - SK Chrlice muži A 5:2 (1:1), branky: Musil, Nguyen D. V dalším venkovní utkání jsme body opět nezískali. Během týdne mohla naše mužstvo nabudit dobrá zpráva, neboť v předchozím kole byla kontumována naše porážka s Pohořelicemi 1:3 v kontumační vítězství 3:0 pro neoprávněný start hráče v týmu soupeře. Rosické béčko bylo mixem hráčů z áčka, hráčů béčka a několika dorostenců. Domácí měli od úvodu více ze hry a již v 10. minutě šli do vedení, když až moc lehce prošli středem obrany. Po 20.minutě se hra vyrovnala a ve 31. minutě jsme dokonce měli výhodu penalty, Marcelu Musilovi ji však domácí brankář chytil. Přesto tentýž hráč o pět minut později vyrovnal. Do druhé půle jsme sice nastoupili s odhodláním konečně po několika zápasech bodovat, srazila nás však velice laciná branka, kdy po trestném kopu z boku z poloviny hřiště, a podklouznutí našeho gólmana, doplul míč pohodlně až do naší sítě. A za dalších 10 minut to bylo hned 4:1 po chybě v rozehrávce a tečované střele, což naše mužstvo položilo. V 75. minutě jsme po další hrubé chybě inkasovali popáté, a v závěru jsme stačili pouze snížit na 5:2.
Sestava: Knop - Husák, Klemensevič (73. Harašta D.), Klíma, Letovanec - Šahan, Karpíšek (63. Sýkora), Nguyen D., Smutný (75.Březina) - Nguyen B., Musil.

SK Chrlice muži B - Lokomotiva Horní Heršpice B 5:1 (3:0), branky Rudolecký 2, Klíma D., Křivánek, Měntiel. V prvním zápase jarní sezóny se naše béčko skládalo doslova těsně před utkáním. Naštěstí áčko Lokomotivy hrálo současně s béčkem, takže podobný problém řešil i náš soupeř. Nám se podařilo složit přece jen kvalitnější tým a byli jsme po celý zápas jasně lepší a bezpečně vyhráli, přestože mohlo být naše vítězství ještě daleko vyšší.

SK Řečkovice - SK Chrlice starší dorost 0:0. Po několika utkáních, ve kterém naši dorostenci nebodovali, je tento výsledek pro nás jednoznačně ztrátou, neboť jsme nedokázali skórovat hned z několika vyložených šancí.

SK Řečkovice - SK Chrlice mladší dorost 2:0 (1:0). V tomto utkáni se střetla dvě poslední mužstva tabulky  a domácí výhodu domácího utkání využili, přestože rozhodující druhý gól vstřelil až v samotném závěru.

SK Chrlice mladší žáci - Sokol Bílovice 0:6 (0:2). S prvním týmem tabulky jsme drželi celkem krok, stínem utkání bylo vážné zranění našeho hráče, kterému po nezaviněném souboji jeden z hráčů soupeřem při pádu zlomil ruku. Přejeme tímto Davidovi brzké uzdravení.

SK Chrlice old boys - Slovan Brno 2:1 (0:1), branky Telička, Smutný,
Naši old boys téměř po roce vyhráli v mistrovském utkání, i když po poločase prohrávali 0:1. Zlepšenou hrou po přestávce dokázali výsledek otočit a mohli po utkání vítězství pořádně oslavit. Vítězná sestava: Doležal - Kubeš, Jelínek, Beránek, Juroška (41. Viktorin) - Irsenský, Telička, Šenkyřík, Winter - Nebeský (41. Smutný), Podborský (41. Sosnar).  

Víkendové zápasy - 12. a 13.4.2014
Slovan Brno B vsSK Chrlice
0:5
POSLEDNÍ ZÁPAS
SK Chrlice vsSK Jundrov
ne 8.10.2023 v 15.00 hodin
PŘÍŠTÍ ZÁPAS
logo

všechna práva vyhrazena © 2013 SK Chrlice, o.s., Blümlova 41, 643 00 Brno, IČ: 44990936, design by dwgd, powered by Alff