Sokol Blížkovice muži - SK Chrlice 7:1 (4:1), branka Smutný.
V prvním jarním zápase jsme měli velké potíže se sestavou, zápas jsme absolvovali bez jediného náhradníka. V úvodu jsme přečkali nápor domácích a přestože jsme jako první inkasovali, dokázali jsme Tomášem Smutným asi ve 30.minutě vyrovnat. Tragická však byla poslední čtyřminutovka první půle, kdy jsme po individuálních chybách některých našich hráčů inkasovali hned tři branky. Ve druhé půli domácí opanovali hru a dokázali ještě tři branky přidat, takže se jim podařilo vrátit nám stejné vítězství v minulé sezóně.

FC Svratka Brno - SK Chrlice starší dorost 4:0 (2:0)
Naši dorostenci nastoupili v prvním jarním kole proti soupeři, který je v popředí tabulky. Náš dorost se naopak potýká s marodkou některých důležitých hráčů, což je na hře samozřejmě vidět. Navíc malé hřiště v Komíně nám nemohlo vyhovovat, neboť se na něm ještě více projevil rozdíl ve fyzické vyspělosti hráčů obou mužstev a zejména jeden z domácích útočníků nám dělal svou postavou a rychlostí obrovské problémy. Hned z první střely jsme navíc inkasovali a to mělo vliv na vývoj celé první půle. Domácí byli lepší a těsně před koncem poločasu vedení zvýšili. Když v 52.minutě zvýšili na 3:0, utkání plné nepřesností se již v klidu dohrálo. Bohužel naši kluci si přesto nedokázali vypracovat ani jednu slibnou akci, která by mohla vést ke vstřelení branky.

FC Svratka Brno - SK Chrlice mladší dorost 6:0 (4:0)

První jarní kolo mužů a dorostu - ne 30.3.2014
FC Soběšice B vsSK Chrlice
0:3
POSLEDNÍ ZÁPAS
SK Chrlice vsSK Řečkovice
ne 2. 4. v 15.30 hod
PŘÍŠTÍ ZÁPAS
logo

všechna práva vyhrazena © 2013 SK Chrlice, o.s., Blümlova 41, 643 00 Brno, IČ: 44990936, design by dwgd, powered by Alff