Tatran Šatov - SK Chrlice muži A 2:0 (2:0)
V posledním podzimním kole jsme po deseti prohrách chtěli konečně v Šatově bodovat. Průběh celého utkání byl vcelku vyrovnaný, naše hrubé chyby v obraně a nemohoucnost v útoku však nedovolily pomýšlet ani na bod. Po úvodní desetiminutovce, ve které se obě mužstva spíše oťukávala jsme poprvé inkasovali v 15.minutě, kdy jsme nepřesným odkopem přímo přihráli volnému hráči domácích na úrovni penalty a ten šanci bezpečně proměnil. Na chvíli jsme pak převzali iniciativu, přesto jsme podruhé inkasovali, když jsme nepovedeným ofsajdsystémem umožnili soupeři postupovat  na naši branku a podruhé jsme inkasovali. Následně jsme měli dvě velmi dobré šance, kdy nejdříve orazítkoval Volf z přímého kopu domácí břevno a následně jsme po závaru trefili  ze tří metrů pouze boční síť. Ve druhé půli jsme, po další zajímavé akci, trefili opět břevno, domácí pak hráli zodpovědně v obraně a do výraznější šance nás nepustili. Podzimní sezónu jsme tak po dobrém úvodu zakončili jedenáctou prohrou v řadě a zůstali jsme na posledním místě tabulky s velmi malou šancí na udržení soutěže.

SK Chrlice muži B - Start Brno B  2:1 (0:0), obě branky vstřelil Husák Roman 
Naše béčko poslední podzimní utkání proti  prvnímu Startu zaslouženě vyhrálo, když využilo dvě standardní situace. Ve druhé půli vždy po rohu skóroval hlavou na zadní tyči nepokrytý Roman Husák. Obě branky byly jako přes kopírák. Hosté snížili až v poslední minutě po rychlém protiútoky a také hlavou.  

Kyjov - SK Chrlice starší dorost  1:0 (1:0)
V utkání proti prvnímu týmu tabulky podali naši dorostenci tentokrát velmi dobrý výkon a domácí se stěstím, za velké podpory tria rozhodčích, utkání vyhráli, když jediný gól vstřelili po nesprávně odpískaném rohovém kopu. Naši kluci bojovali, vyrovnat se jim však nepodařilo.

Kyjov - SK Chrlice mladší dorost  5:0 (3:0)

  

Víkendové zápasy - 9. a 10.11.2013
Slovan Brno B vsSK Chrlice
0:5
POSLEDNÍ ZÁPAS
SK Chrlice vsSK Jundrov
ne 8.10.2023 v 15.00 hodin
PŘÍŠTÍ ZÁPAS
logo

všechna práva vyhrazena © 2013 SK Chrlice, o.s., Blümlova 41, 643 00 Brno, IČ: 44990936, design by dwgd, powered by Alff