Horní Kounice - SK Chrlice muži A 4:0 (1:0)
Ani v dalším utkání jsme nebyli schopni vstřelit branku a to ani z pokutového kopu. Utkání bylo od počátku vyrovnané s nebezpečnými situacemi na obou stranách. Domácí se dostali do vedení ve 31.minutě, když proměnili penaltu po našem faulu v šestnástce. Ve druhém poločase jsme bojovali o vyrovnání a vše rozhodla 75.minuta, kdy Patocs neproměnil pokutový kop a odmítl tak možnost na vyrovnání stavu. Domácí naopak z protiútoku byli opět v našem vápně faulováni a druhou penaltu bezpečně proměnili. Nám nezbývalo než otevřít hru a na to jsme doplatili dvěma brankami v úplném závěru utkání.

SK Chrlice muži B - Tatran Kohoutovice B  0:3 (0:0)
Naše béčko nepodalo tak špatný výkon, jak ukazuje výsledek, neboť zejména v prvním poločase jsme zahodili hned několik výborných šancí. Hosté rozhodli utkání v rozmezí 55. až 65. minuty, kdy po rychlých protiútocích vstřelili tři branky, a rozhodli o výsledku utkání.

Slovan Brno - SK Chrlice starší dorost 8:0 (3:0)
V utkání se Slovanem, který je ve špičce tabulky, se plně projevil rozdíl mezi oběma mužstvy. Domácí byli zejména fyzicky vyspělejší a dokázali tuto převahu v utkání s našimi dorostenci plně využít a do dvacáté minuty získat tříbrankový náskok, který ve druhé půli ještě navýšili do konečné podoby.

Slovan Brno - SK Chrlice mladší dorost  9:1 (4:0), branka Chrlic Mužík.
Ani mladší dorostenci nedokázali být vyspělejšímu soupeři vyrovnaným mužstvem. Do dvacáté minuty dokázali udržet ještě nadějný stav, s přibývajícími minutami však domácí dokázali převahu zúročit k vysokému vítězství.

Tatran Kohoutovice B - SK Chrlice  mladší žáci  6:0 (1:0)

Zbrojovka Brno dívky - SK Chrlice starší přípravka  7:0 (1:0)

Tatran Kohoutovice C - SK Chrlice mladší přípravka A  2:14 (2:6), branky Chrlic: Sommernitz 7, Andrýsková 3, Rodopský 2, Rotrekl, Nevřivý.

Slatina B - SK Chrlice mladší přípravka B  6:4 (6:1), branky Chrlic Hudeček, Putna, Kobylka, Binder. 

 

 

Víkendové zápasy - 2. a 3.11.2013
FC Soběšice B vsSK Chrlice
0:3
POSLEDNÍ ZÁPAS
SK Chrlice vsSK Řečkovice
ne 2. 4. v 15.30 hod
PŘÍŠTÍ ZÁPAS
logo

všechna práva vyhrazena © 2013 SK Chrlice, o.s., Blümlova 41, 643 00 Brno, IČ: 44990936, design by dwgd, powered by Alff