SK Žebětín - SK Chrlice muži A  2:0 (0:0)
V tomto zápase byli domácí velkými favority. Naši fotbalisté začali od začátku plnit taktiku bránění až na vlastní polovině a snažili se z obrany vyrážet k rychlým protiútokům. Domácí byli od začátku aktivnější, začali však až příliš vlažně a v prvních třiceti minutách se do vyložené šance nedostali, zatímco naši hráči měli nejméně tři dobé šance na vstřelení branky. Od 30. minuty však začalo být před naší brankou horko, čemuž napomáhali i standardní situace, které si domácí vypracovali. Přestože několikrát byl míč v bezprostřední blízkosti naší branky a skákal po malém vápně, první poločas jsme přežili bez obdržené branky. Ve druhé půli tlak pokračoval a začali jsme bohužel vytvářet při bránění chyby zejména v obsazování. Nakonec jsme domácím pomohli zbytečným faulem v šestnástce a ti nabídnutou šanci proměnili a již v 53.minutě šli z penalty do vedení. Poté jsme přestali být ostražití a pomáhali domácím našimi chybami v rozehrávce. Výsledkem byla druhá branka v naší síti, která padla z přímého kopu. Domácí poté ubrali na tempu a dovedli utkání do vítězného konce, přestože několik dalších dobrých šancí nevyužili.
Sestava: Knop - Husák R., Harašta D., Němec, Štěpánek - Klemensevič, Straka, Musil, Vala (78. Novák) - Harašta J., Klíma J. (46. Křivánek).

Slovan Rosice - SK Chrlice starší dorost 4:1 (3:1), branka Klíma.
Naši dorostenci nastoupili v Rosicích proti fyzicky vyspělému soupeři, který své přednosti využíval zejména v osobních soubojích. Tím si však domácí logicky vytvořili převahu, kterou již v prvním poločase zúročili ve dvoubrankové vedení. Třetí branka na 3:1 však padla z přísně nařízené penalty. Přesto domácí svoji převahu vyjádřili ve druhé půli čtvrtou brankou a v utkání zaslouženě zvítězili.

Slovan Rosice - SK Chrlice mladší dorost 6:1 (3:1), branka Doležal.
Utkání mladšího dorostu jakoby kopírovalo utkání jejich starších kolegů s podobným vývojem a nakonec i stejným výsledkem.

SK Chrlice muži B - Sokol Obřany B  8:1 (2:1), branky Chrlic: Hašek, Křivánek, Šahan, Němec, Březa, Novák, Rudolecký, Klimeš.

Tatran Starý Lískovec - SK Chrlice mladší žáci 17:0 (10:0)

SK Řečkovice - SK Chrlice starší přípravka 9:2 (3:1), branky Chrlic Sosnar a Černý.

Zbrojovka Brno B - SK Chrlice mladší přípravka A  13:4 (7:3), branky Chrlic Sommernitz 4.

SK Žebětín - SK Chrlice mladší přípravka B 12:2 (5:1), branky Chrlic Andrýsková a Putna.