SK Chrlice - Dynamo Cvrčovice muži A 1:3 (0:1), branky: Klimeš - Polus 3, 90 diváků.
V domácím utkání proti Cvrčovicím jsme opět nebodovali. Ve vyrovnaném utkání jsme sice od začátku čelili větší fotbalovosti soupeře, a ve 22.minutě jsme po rychlém protiútoku inkasovali. Od této doby jsme však vyrovnali hru a ve druhé půli byli lepším mužstvem. V 78.minutě se nám konečně, po několika spálených vyložených šancích, podařilo vyrovnat a v 85.minutě měl Jan Harašta na hlavě vítězný gól, ale ani z pěti metrů se mu nepodařilo usměrnit míč do odkryté soupeřovi branky, a následoval krutý trest. Hosté v 88.minutě rozehrávali trestný kop téměř od půlící čáry a k překvapení všech skončil táhlý centrovaný míč v naší brance. Poté následoval zoufalý pokus o vyrovnání, hosté však podnikli rychlý protiútok a po faulu brankáře v šestnástce následovala v nastavení penalta, která završila vítězství hostí ve vyrovnané zápase.
Sestava: Knop - Husák, Harašta D., Němec, Štěpánek - Vala (72.Klimeš), Patocs (85. Lesovský), Straka, Volf -Harašta J.(89.Klíma), Musil.

SK Chrlice - Ivančice starší dorost 0:1 (0:1)
Ve velmi kvalitním zápase s týmem z čela tabulky naši dorostenci bojovali jako lvi. Se soupeřem,který měl ve svém středu několik výrazných individualit, sehráli výbornou a vcelku vyrovnanou partii. Bohužel ve 25.minutě po odraženém míči inkasovali. Poté se zkušenějšímu soupeři ve hře vyrovnali a snažili se srovnat skóre. Hosté však měli pevnou obranu, do které se nepodařilo proniknout tak, aby se dalo pomýšlet na vyrovnání stavu a zisk bodů.
Sesstava: Měřínský - Sýkora, Šmatera, Karpíšek, Venkrbec - Hnilička, Dvořáček, Oujezdský, Březina M. - Klíma, Březina J.

SK Chrlice - Ivančice mladší dorost 0:3 (0:1)
Mladší dorostenci, přestože měli tradiční potíže se sestavou, podali tentokrát dobrý výkon a dlouho drželi šanci na bodový zisk. Bohužel však v okamžiku, kdy nevyužili obrovské šance na vyrovnání, dostali druhý gól, který zápas rozhodl.

Jundrov - SK Chrlice muži B  0:2 (0:2)

SK Chrlice - SK Bosonohy mladší žáci  0:5 (0:1)

SK Chrlice - Soběšice starší přípravka 0:8 (0:2)

SK Chrlice - SK Řečkovice mladší přípravka A  1:13 (0:8)

SK Chrlice - Soběšice mladší přípravka B 3:4 (2:3) - první porážka mladší přípravky v této sezóně