Čechie Zastávka - SK Chrlice muži A  5:1 (2:1), branky: Kadlčík, Oprchal, Pohl, Stehlík, vlastní - Štěpánek.
V dalším utkání jsme hráli s mužstvem ze špičky tabulky. Výsledek utkání neodpovídá předvedené hře a výše porážky byla vzhledem k předvedenému výkonu až příliš krutá. Jako poněkolikáté jsme opět vstoupili do utkání velmi špatně a již v první minutě jsme inkasovali. V 10.minutě se nám však podařilo vyrovnat a přestože jsme do půle ještě inkasovali, hra byla vyrovnaná. Ve druhé půli jsme drželi vyrovnanou partii až do 70.minuty, kdy domácí po rychlém protiútoku nacentrovali před branku, kde si jeden z našich obránců nešťastně srazil míč do vlastní branky. Poté jsme hru ještě více otevřeli a domácí v závěru do naší obrany pronikli a dvakrát skórovali. Přes vysokou porážku jsme tentokrát podali v poli nadějný výkon.

SK Chrlice - Sokol Bílovice muži B  2:4 (1:0), branky Chrlic Hašek a Němec.
Utkání našeho béčka mělo neuvěřitelný průběh. Po poločasovém vedení se podařilo našim hráčům zvýšit vedení na 2:0 a vzápětí byl jeden z hráčů hostujícího mužstva vyloučen. V momentě, kdy jsme chtěli soupeře dalším gólem dorazit jsme však přestali myslet na obranu, čehož oslabení hosté využili a podnikli do naší otevřené obrany několik rychlých protiútoků a hned čtyřikrát za posledních dvacet minut dostali míč až do naší brány.

Moravská Slavia Brno - SK Chrlice starší dorost 0:2 (0:1), branky Hnilička a Martin Březina.
Od našich dorostenců se tentokrát očekávalo vítězství nad týmem, který doposud nezískal v soutěži ani bod. Naši dorostenci tentokrát však nastoupili daleko sebevědoměji než v předchozích utkání a od začátku diktovali tempo hry. Naštěstí se nám, přes několik nevyužitých šancí,podařilo jít do vedení,které jsme ve druhém poločase ještě zvýšili do bezpečného vedení a do konce utkání vedení kotrolovali.

Moravská Slavia Brno - SK Chrlice mladší dorost 2:0 (2:0)
Ani v tomto utkání se nepodařilo našim mladším dorostencům zvítězit a to zejména proto, že marodka v obou mužstvech oslabila zejména tým mladších dorostenců, které pak nemůže nastupovat v předpokládané sestavě a těžko získává body.Tentokrát byl zápas rozhodnut již v prvním poločase a ve druhém se nám již výsledek nepodařilo zvrátit.

Moravská Slavia Brno B - SK Chrlice mladší žáci  4:0 (1:0)

SK Chrlice - Sokol Bílovice starší přípravka  1:5 (0:2)

SK Tuřany - SK Chrlice mladší přípravka A  15:2 (8:2)

SK Chrlice mladší přípravka B - Svratka C  5:3 (3:2)

SK Chrlice old boys - Obřany  0:0

SK Tuřany - SK Chrlice old boys 2:0 (2:0)

 

 

 

 

Víkendové zápasy - 5. a 6.10. 2013
Slovan Brno B vsSK Chrlice
0:5
POSLEDNÍ ZÁPAS
SK Chrlice vsSK Jundrov
ne 8.10.2023 v 15.00 hodin
PŘÍŠTÍ ZÁPAS
logo

všechna práva vyhrazena © 2013 SK Chrlice, o.s., Blümlova 41, 643 00 Brno, IČ: 44990936, design by dwgd, powered by Alff