SK Chrlice - SK Tuřany muži 0:2 (0:1), branky hostí Březina a Dobiáš. 196 diváků.
V dalším derby proti sobě tentokrát nastoupila obě mužstva oslabená o několik hráčů základní sestavy. Od počátku bylo utkání vyrovnané s nebezpečnými situacemi na obou stranách. Do vedení se dostali hosté ve 35. minutě, když trestný kop ze 23 metrů tečoval jeden z domácí hráčů do protipohybu brankáře. Ve druhé půli mohli naši hráči několikrát vyrovnat, nebyli však schopni ani ze tří metrů dotlačit míč za záda hostujícího brankáře. Utkání rozhodla až 75.minuta, kdy po nepřesné rozehrávce jsme v blízkosti branky zbytečně ztratili míč a hosté druhou brankou rozhodli utkání.
Sestava: Knop - Husák (82.Smutný), Harašta D., Straka, Štěpánek (78.Novák) - Klemensevič, Lesovský, Patocs (80. Křivánek), Musil, Volf - Vala.

SK Chrlice - SK Slatina starší dorost 2:0 (0:0), branky Jakub Dvořáček a Jan Oujezdský.
V brněnském derby se očekával vyrovnaný zápas a tak tomu od první chvíle i bylo. V převaze ve hře se oba celky střídaly a vždy v období větší aktivity si vypracovaly nebezpečné situace před oběma brankami. Hosté se spíše spoléhali na postupný útok s centry do chrlické obrany, domácí naopak na rychlé protiútoky. V první půli však žádné z mužstev neskórovalo. S přibývajícím časem bylo jasné, že kdo dá první gól bude bodovat. Naštěstí se to povedlo nejdříve našim dorostencům, když v 74.minutě vstřelil hezkou branku hlavou po kopu z rohu Jakub Dvořáček. Poté se naši kluci možná až zbytečně zatáhli a dovolili soupeři převzít hru do své moci. Výsledkem však bylo pouze nastřelené břevno v 84.minutě z přímého kopu. V závěru hosté vsadili na útočnou kartu, v obraně však chybovali a po úniku vstřelil v poslední minutě gól Honza Oujezdský. Celémužstvo podalo bojovný a soustředěný výkon.
Sestava: Měřínský - Sýkora, Šmatera, Karpíšek, Březina M. - Hnilička (73.Veselý), Oujezdský, Dvořáček, Žáček (73.Moravec) - Mužík (86.Ryšavý), Březina J.

SK Chrlice - SK Slatina mladší dorost  0:2 (0:0)

SK Žebětín - SK Chrlice muži B  4:2 (0:2), branky Chrlic: Smutný 2.

SK Chrlice - ČAFC mladší žáci  6:7 (2:2), branky Chrlic: Daňhel 3, Bezrouk 2, Bělehrádek.

SK Chrlice - SK Líšeň C  starší přípravka  1:20 (0:11), branka Chrlic Sommernitz.
V tomto utkání jsme souhlasili s přeložením utkání pro nemoc hráčů Líšně. Bohužel se ukázalo, že žádost ze strany soupeře byla pouze manipulativní a hráči byli zdraví, neboť stejní hráči, kteří hráli proti nám nastoupili v den původního utkání za A tým Líšně proti jinému soupeři.

SK Chrlice - ČAFC B mladší přípravka A  4:6 (1:2), branky Chrlic Andrýsková Lada 4.

Medlánky B - SK Chrlice mladší přípravka B 3:4 (2:3), branky Chrlic Šmerek 2, Putna a Šmuhař. 

SK Slatina - SK Chrlice old boys  2:2 (1:0), branky Telička z penalty a Irsenský.

Víkendové zápasy - 28. a 29.9.2013
FC Soběšice B vsSK Chrlice
0:3
POSLEDNÍ ZÁPAS
SK Chrlice vsSK Řečkovice
ne 2. 4. v 15.30 hod
PŘÍŠTÍ ZÁPAS
logo

všechna práva vyhrazena © 2013 SK Chrlice, o.s., Blümlova 41, 643 00 Brno, IČ: 44990936, design by dwgd, powered by Alff