SK Měnín - SK Chrlice muži 2:1 (1:1), branky: Aujezdský, Banogo - Jakub Straka, 100 diváků.
V důležitém utkání dvou posledních týmů v tabulce jsme zápas znovu herně ani výsledkově nezvládli. Utkání mělo od počátku velmi slabou úroveň s řadou nepřesností na obou stranách. Přesto jsme mohli jít do vedení, ale první dvě slibné šance však Honza Harašta nevyužil. Domácí využili svou první šanci a ve 20.minutě prošel jejich hráč hned přes tři naše  a přihrál zcela volnému spoluhráči tři metry před branku a ten uklidil míč pohodlně do naší branky. Ve 31.minutě však bylo vyrovnáno, když skákavá střela Jakuba Straky ze 23 metrů propadla domácímu brankáři do branky. Do poločasu domácí hrozili zejména ze standardních situací. Do druhé půle nastoupili lépe naši fotbalisté a výsledkem byly asi dvě nebezpečné situace před domácí brankou. Poté jsme však serií nepřesností a lehkými ztrátami míče nechali domácí dostat do hry a po jedné standardní situaci jsme v 65. minutě trestuhodně inkasovali, když hned tři domácí hráči byli na malém vápně zcela volní. Bohužel až do konce jsme bojovali zejména sami se sebou a nedokázali jsme si vypracovat žádnou příležitost k vyrovnání. Výkon obou mužstev měl úroveň okresního přeboru.

SK Chrlice muži B - SK Soběšice B  4:0 (0:0), branky: Husák M., Martínek, Šahan, Rudolecký.
První domácí vítězství po dobrém výkonu posunulo naše béčko z posledních příček v tabulce. 

Tatran Starý Lískovec - SK Chrlice starší dorost 4:1 (2:0), branka Oujezdský.
Zápasy našich dorostenců začínají mít na hřištích soupeřů stejný průběh.Již potřetí zasebou naši kluci první čtvrthodinu prospali a domácí vždy dokázali získat v utkání rozhodující náskok. Tak tomu bylo i tentokrát a přestože se v dalším průběhu naše hra zlepšila, domácí si již vítězství s přehledem pohlídali.

Tatran Starý Lískovec - SK Chrlice mladší dorost 3:0 (0:0)

SK Chrlice ml. přípravka A - Sokol Bílovice 16:0 (0:0), branky: Sommernitz Jaroslav 9, Rodopský Michal 6, Šmerek Matěj 1.

SK Chrlice ml.přípravka B - SK Líšeň D 4:3 (3:0), branky Chrlic: Šmuhař Daniel 2, Starý David, Putna Martin.

Mladší žáci a starší přípravka svoje utkání o tomto víkendu nesehráli.

 

Víkendové zápasy 21. a 22.9.2013
FC Soběšice B vsSK Chrlice
0:3
POSLEDNÍ ZÁPAS
SK Chrlice vsSK Řečkovice
ne 2. 4. v 15.30 hod
PŘÍŠTÍ ZÁPAS
logo

všechna práva vyhrazena © 2013 SK Chrlice, o.s., Blümlova 41, 643 00 Brno, IČ: 44990936, design by dwgd, powered by Alff