SK Chrlice - Pálava Mikulov muži 0:3 (0:2), 70 diváků.
Po dvou porážkách bylo důležité v domícím utkání zvítězit, bohužel jsme však utrpěli zaslouženou porážku od soupeře, který na hřišti vládl pohybem a souhrou všech řad, přestože v základní sestavě nastoupilo hned šest hráčů mladších dvaceti let. První šanci jsme si však vypracovali my, Marek Klimeš však samostatný nájezd na hostujícího brankáře zakončil slabou střelou. Poté převzali otěže zápasu hosté a v 18.minutě podobný nájezd na naši branku s jistotou proměnili. Pak jsme měli několik velkých nepřesností v obraně, které nedokázali Mikulovští využít, přesto po rohu ve 35.minutě hlavou zvýšili. V průběhu závěrečné čtvrthodiny a v poločase jsme vystřídali čtyři hráče a naše hra se trošku zlepšila. Hosté však v 69.minutě přidali po rychlém brejku třetí gól a bylo o výsledku rozhodnuto. Od této chvíle lze již zmínit jen červenou kartu, kterou obdržel Smutný za neúmyslnou ruku (hrubá chyba v rozhodnutí rozhodčího) a neproměněnou penaltu domácím Strakou.

SK Chrlice - Pálava Mikulov starší dorost 2:1 (0:0), branky Chrlic Oujezdský a Mužík.
Pro špatné počasí se utkání hrálo na rozměrově menším tréninkovém hřišti. Domácí trenér se trošku obával, že by se na něm mohla projevit fyzická převaha starších hráčů soupeře. Naši dorostenci však opět ukázali velké srdce a bojovali od první do poslední minuty a jejich snažení bylo po zásluze odměněno. První poločas byl bojem na promoklém trávníku, a přestože bylo před oběma brankami několik zajímavých situací, skóre se neměnilo. Ve druhé půli však šli domácí v 58. minutě po krásné střele Oujezdského ze 24 metrů do vedení. Když o dest minut později uklouzl hostující stoper v šestnástce a vybídl ke vstřelení branky Mužíka, vypadalo to nadějně. Škoda, že v 73.minutě hosté po standardní situaci snížili, protože až do konce se pak hra přelévala ze strany na stranu s mnoha nebezpečnými situacemi. Když už bylo nejhůř, blýskl se nádherným zákrokem domácí brankář Venkrbec a domácí mohli slavit třetí vítězství v sezóně.

SK Chrlice - Pálava Mikulov mladší dorost 1:9 (0:5), branka Chrlic Lacka

SK Chrlice - Sokol Obřany mladší žáci 5:4 (2:2)

SK Líšeň C - SK Chrlice mladší přípravka A 15:2 (8:0), branky Chrlic Sommernitz 2

Lokomotiva Horní Heršpice - SK Chrlice přípravka B 0:24 (0:12), branky Chrlic: Šmuhař Daniel 8, Rodopský Michal 7, Putna Martin 6, Starý David 2, Kobylka Matyáš.