Tatran Kohoutovice - SK Chrlice muži A  5:1 (3:0), branka Chrlic - Křivánek Tomáš, 120 diváků.
V sobotním dopoledni čekal naše áčko silný soupeř s mnoha zkušenými hráči. Snahou bylo dobře bránit a zkusit potrápit soupeře rychlými protiútoky. Naše taktika však byla narušena již v 6.minutě, kdy jsme po chybě obrany nechali soupeře lehce skórovat. Pak jsme se snažili hru vyrovnat a ve 25.minutě  jsme mohli i vyrovnat, dorážku z 10 metrů však Jakub Volf nedokázal nasměřovat do odkryté branky. Soupeř nás hned vzápětí po další hrubé chybě v rozehrávce potrestal. Bohužel v poslední minutě první půle jsme inkasovali potřetí. Do druhého poločasu jsme vystřídali tři hráče a snažili se s výsledkem něco udělat. V 68.minutě jsme po pěkném centru Smutného Tomášem Křivánkem snížili. Domácí však přidali a měli několik šancí, které jim tentokrát naše nedůsledná obrana dovolila. Dvě z nich dokázali domácí využít, takže jsme si odvezli tentokrát zaslouženou porážku 1:5.
Sestava Chrlic: Klíma - Klemensevič (46. Smutný), Patocs, Straka, Letovanec (46. Nevařil) - Klimeš, Musil, Lesovský (46. Křivánek), Volf - Vala, Harašta.

SK Chrlice - Sokol Řícmanice muži B  1:2 (1:1), branka Chrlic Patrik Březa
V nedělním dopoledním utkání naše béčko hrálo dobře jen první poločas, ve kterém mělo více ze hry a několik dobrých šancí, bohužel však jediný gól dal ve 25.minutě Patrk Březa střelou ze 20 metrů. Bohužel do poločasu se hostům podařilo vyrovnat. Druhá půle přinesl slabou hru z obou stran s řadou nepřesností. Nakonec byli šťastnější hosté, kteří v 80.minutě vstřelili rozhodující gól.

Tatran Kohoutovice - SK Chrlice starší dorost  5:1 (4:0), branka hostí byla vlastní
Výkony dorostenců jsou jako na houpačce. Výborný výkon v jednom zápase, vystřídá slabý v následujícím. To byl i případ utkání v Kohoutovicích, kdy po 25 minutách dorostenci prohrávali 4:0 a bylo po zápase. Vinou byla zejména velmi pasívní hra, kdy jsme se nechali zatlačit až k vlastní šestnástce a následnými chybami umožnili domácím celkem jednoduše dosáhnout čtyř branek. Ve druhé půli, kdy byl zápas již rozhodnut se hra místy vyrovnala a dokázali jsme snížit, k ohrožení v pohodě hrajícího soupeře to však nestačilo.
Sestava staršího dorostu: Měřínský (46.Venkrbec) - M. Březina, Karpíšek, Šmatera, Sýkora - Hnilička, Dvořáček, Oujezdský, Žáček (46. Dittrich) - Mužík (15.Klíma (60.J. Březina)), Babosha (46.Paták)

Tatran Kohoutovice - SK Chrlice mladší dorost  12:0 (3:0)
V utkání mladšího dorostu byla výkonnost mezi oběma mužstvy velmi výrazná. První poločas se naši dorostenci ještě dokázali ubránit, ve druhé půli jim však začali docházet síly a soupeř kraloval.
Sestava mladšího dorostu: Hromek - Kadlčík Matěj, Lacka, Moravec (41. Žáček), Venrbec (41. Zbořil) - Veslý, Ryba, Kubín, Daniel - Žáček, Doležal.

SK Chrlice - Sparta Brno C mladší žáci 0:14 (0:5)

SK Chrlice - Tatran Kohoutovice C starší přípravka 7:11 (4:6), branky Chrlic: Březa 5, Musilová, Černý.

SK Chrlice - Lelekovice mladší přípravka A 4:5 (2:2), branky Chrlic: Sommernitz 3, Nevřivý.

SK Chrlice - Tatran Bohunice mladší přípravka B 5:4 (3:1), branky Chrlic: Punta 2, Šmuhař 2, Kobylka.