SK Chrlice - Slovan Rosice B muži 0:2 (0:0), branky hostí: Nešpůrek 2, 130 diváků.
V důležitém domácím utkání jsme byli po celý zápas lepším týmem, bohužel jsme nezískali ani bod. Do utkání jsme vstoupili velmi aktivně, po první šanci hostí jsme do konce poločasu měli nejméně pět vyložených šancí, třikrát jsme však nedokázali dostat míč do branky hostí ani v případě, že brankář byl již překonán. Ve druhé půli jsme se snažili utkání rozhodnout, chyběla nám však přesnost v útočné fázi, takže tlak byl spíše platonický. V době, kdy tlak narůstal, jsme však udělali na soupeřově polovině chybu, hosté nás přečíslili a v 85. minutě šli do vedení. Zoufalá snaha o vyrovnání vedla k další chybě v obraně a hosté v 87.minutě rozhodli o svém vítězství.
Sestava: Knop - Štěpánek, Straka, Nevařil, Letovanec - Klemensevič (84. Lesovský), Musil (87. Harašta D.), Patocs, Klimeš (75.Smutný) - Harašta J., Volf

SK Chrlice - SK Řečkovice starší dorost 2:1 (2:0), branky Chrlic - Hnilička, Oujezdský z penalty.
Starší dorostenci slavili v soutěži zaslouženě druhé vítězství. Naši dorostenci přestáli úvodní 20 minutový tlak hostí a po rychlém protiútoku šli do vedení. Hosté pak měli několik dobrých šancí, důležitá však byla poslední minuta první půle, kdy byl faulován v šestnástce Březina a Oujezdský dal z penalty na 2:0. Ve druhé půli se projevila fyzická převaha soupeře, který v 65. minutě snížil a měl tlak. Dobrá obrana domácích a rychlé protiútoky však mohli utkání rozhodnout. Nakonec jsme vedení dovedli k vítězství.

SK Chrlice - SK Řečkovice mladší dorost 2:2 (0:2), branky Chrlic vlastní a Moravec.
Mladší dorostenci utkání začali velmi špatně a již v 15.minutě prohrávali 0:2. Do půle se hra vyrovnala a během deseti minut druhé půle bylo vyrovnáno. Do konce utkání byly šance na obou stranách, výsledek se však již nezměnil.

Lokomotiva Brno B - SK Chrlice muži B 6:5 (2:0) branky Chrlic: Šmíd 2, Němec, Pačíska, Novák.
Utkání béček skončil fotbalovým skóre, přestože první poločas tomu nenasvědčoval. Po prohrané první půli jsme během dvaceti minut dokázali výsledek otočit na 3:2. Domácí pak nedali penaltu a vypadalo to, že bychom mohli pomýšlet na body. Domácí však výsledek otočili a my už jenom snížovali. 

 


 

 


 


 

Víkendové zápasy - 1.9.2013
FC Soběšice B vsSK Chrlice
0:3
POSLEDNÍ ZÁPAS
SK Chrlice vsSK Řečkovice
ne 2. 4. v 15.30 hod
PŘÍŠTÍ ZÁPAS
logo

všechna práva vyhrazena © 2013 SK Chrlice, o.s., Blümlova 41, 643 00 Brno, IČ: 44990936, design by dwgd, powered by Alff