SK Chrlice muži A - Sokol Pohořelice 1:3 (1:2), branka Klemensevič.
V prvním jarním domácím utkání jsme chtěli bodovat a utkání jsme začali výborně a hned po 12 minutách hry jsme se dostali do vedení, bohužel neuběhlo ani sedm minut a soupeř vyrovnal. Od této doby se hra vyrovnala, přesto dokázali pohořeličtí do přestávky získat vedení. Ve druhé půli byli hosté o něco lepším týmem, my jsme se však snažili protlačit do koncovky a vyrovnat. V závšru utkání jsme museli otevřít hru, čehož soupeř využil k rychlému brejku a v 88. minutě utkání rozhodl.
Sestava: Knop - Husák, Klemensevič (88. Novák), Němec, Letovanec (46. Karpíšek) - Šahan (60.Březina), Musil (75.Harašta D.), Šafařík, Křivánek (80. Klíma) - Smutný, Ngyuen.

SK Chrlice starší dorost - Medlánky 1:3 (1:3)
Starší dorostenci domácí utkání s Medlánkami prohráli zejména v úvodních minutách, kdy dvakrát inkasovali. Přestože se jim poté podařilo snížit, hosté stačili do poločasu navýšit vedení opět o dva góly. Druhý poločas byl hodně neurovnaný jenom s několika zajímavými situacemi. Bohužel tu gĺově nejzajímavější jsme promarnili, penaltu Oujezdskému hostující brankář v 75. minutě chytil a odmítl tak dramatickou koncovku.

SK Chrlice mladší dorost - Medlánky 0:6 (0:3) 
Mladší dorostenci skládají sestavu pro každé utkání velmi složitě a to se zákonitě odráží i na výsledcích družstva. Medlánky byli po celý zápas jednoznačně lepším týmem a dokázali to vyjádřit i gólově.

 

 

Víkendové zápasy - 5. a 6. 4. 2014
SK Řícmanice vsSK Chrlice
1:2
POSLEDNÍ ZÁPAS
SK Chrlice vsSK Obřany
ne 4. 6. 2023 v 17.30 hod
PŘÍŠTÍ ZÁPAS
logo

všechna práva vyhrazena © 2013 SK Chrlice, o.s., Blümlova 41, 643 00 Brno, IČ: 44990936, design by dwgd, powered by Alff