Nedělní premiéra starším dorostencům v krajském přeboru vyšla. V prvním kole přivítali silný tým z Kyjova a přestože polovlastním gólem (tečí střely soupeře) již v10. minutě prohrávali, dokázali ještě do poločasu po rychlých protiútocích otočit skóre na 3:1 dvěma brankami Mužíka a jednou brankou Patáka. Fyzicky vyspělejší hosté, kteří byli věkově v průměru o rok starší, se snažili ve druhé půli s výsledkem něco udělat, nedokázali se však proti dobré obraně domácích dostat do nějaké vyložené šance a zaslouženě prohráli.
Mladší dorostenci prohráli 0:4, po poločase 0:3. Rozhodující byl úsek mezi 30. a 35. minutou, kdy dostali po rychlých protiútocích tři branky. Navíc byl ve druhé půli po druhé žluté kartě vyloučen domácí útočník Veselý.