Chtěl bych vám v předvánočním čase sdělit jednu smutnou zprávu. Po krátké nemoci nás dne 12. prosince 2022 opustil, ve věku 79 let, Georgios Sideridis. V našem klubu působil jako trenér mládeže a poté jako fanoušek, který často navštěvoval naše utkání, pořizoval fotodokumentaci, kterou jsme pak mohli využít při tvorbě historických dokumentů. Když bylo potřeba, pomáhal i v jiných funkcích, často je vzpomínán jako čárový rozhodčí, který ctil spravedlnost a ducha fair play, jeho zásadní životní hodnoty. V Brně byl pak znám jako dlouholetý a aktivní předseda řecké obce.
Poslední rozloučení s našim "Giorgiem" se koná v úterý 20. prosince 2022 ve 14.45 hodin v obřadní síni Krematoria města Brna na Jihlavské ulici. Přijďte se s naším kamarádem rozloučit a zavzpomínat na jeho charakteristický knírek, který se dokázal patřičně rozhoupat při povídání nejrůznějších historek, kterých byl pamětníkem. 

 

Smutná zpráva - opustil nás Georgios Sideridis
FC Soběšice B vsSK Chrlice
0:3
POSLEDNÍ ZÁPAS
SK Chrlice vsSK Řečkovice
ne 2. 4. v 15.30 hod
PŘÍŠTÍ ZÁPAS
logo

všechna práva vyhrazena © 2013 SK Chrlice, o.s., Blümlova 41, 643 00 Brno, IČ: 44990936, design by dwgd, powered by Alff