FC Medlánky B - SK Chrlice muži 1:3 (1:3), branky: 20. z penalty - 5. a 7. Moravec, 27. Ondrášek. Poslední podzimní kolo mělo ukázat, zda se přes zimu udržíme na stejných bodech jako naši soupeři v tabulce. V Medlánkách nás čekalo zrádné utkání proti soupeři, který podával na podzim velmi dobré výkony. Úvod utkání jsme však měli skvělý, již z prvního rohu jsme vytvořili závar v domácí šestnáctce a Kuba Moravec dorazil míč do domácí branky. O dvě minuty později domácí udělali chybu v obraně, stejný hráč v samostatném úniku obešel i brankáře a zvýšil naše vedení. Domácí přidali, hráli rychle a zdravě agresivně, takže se akce střídali na obou stranách. Jednu jejich akci jsme dokázali zastavit pouze faulem v našem vápně a domácí z penalty snížili. Od této chvíle se hra vyrovnala, naštěstí po individuální akci Lukáše Ondráška jsme se na konci první půlhodiny dokázali znovu dostat do dvoubrankového vedení. Ve druhé půli jsme se snažili hrát odpovědně z obrany a nepouštět soupeře do šancí, což se nám dařilo. Domácí pak otevřeli obranu a my jsme se dostávali do vyložených šancí, kdy jsme několikrát postupovali sami na branku, vždy jsme však v koncovce nevolili takové řešení, aby skončil míč počtvrté v domácí brance. Nakonec branka ve druhé půli nepadla, my jsme si však odvezli cenné body, které nás přes podzim udržely bez bodové ztráty na vedoucí tým tabulky, a na jaře můžeme bojovat o postup do vyšší sdoutěže. Sestava - Kačunič - Nebeský, Cupák, Moravec, Volf (67. Paták) - Adámek (56. Ohniště), Telička, Juračka - Svoboda (56. Musil), Harašta (89. Doležal), Ondrášek (89. Horňáček).

SK Chrlice dorost A - Moravský Krumlov 6:0 (1:0), branky: 39., 51., 52., 76. a 87. Andrshchuk, 72. Sideridis. Naši dorostenci měli v posledním kole v krajské soutěži soupeře, který uzavíral tabulku, takže tři body byly trochu povinností. Od počátku jsme se snažili vstřelit branku a uklidnit se, hosté však nebyli kombinačně špatní a snažili se naše nepřesnosti využívat k rychlým protiútokům, naštěstí bez úspěchu. My jsme z prvních dvou šancí vytěžili pouze dvě nastřelená břevna. První gól jsme však dokázali přeci jen ještě do poločasu vstřelit. Ve druhé půli jsme po několika minutách dali po sobě dvě branky a definitivně rozhodli utkání. Soupeř se sice snažil, jeho obrana však byla až příliš prostupná, čehož jsme nakonec dokázali využít k vysokému vítězství, když se blýskl pěti brankami Oleks Androshchuk. Vítězství nám tak upevnilo deváté místo v tabulce po podzimu tím spíš, když všechna mužstva za námi v tomto kole prohrála.

SK Obřany - SK Chrlice dorost B 5:2 (4:1), branky Chrlic: Kurcikašvili 2. Naše dorostenecké béčko jelo v posledním kole do Obřan, se kterými, i když jsou až šestí v tabulce, prohrálo i v domácím utkání. Začátek utkání byl pro naše kluky katastrofální a po první čtvrthodině, kdy obdrželi tři branky, bylo prakticky rozhodnuto. Poločasovou tříbrankkovou ztrátu se nepodařilo dohnat ani po poločase, takže nulový bodový zisk znamenal pouze jednobodové vedení našeho béčka po podzimu v městském přeboru. I přes tuto porážku však kluci zaslouží za podzimní výkony pochvalu a doplnili tak naše žákovská mužstva, která také vedou svoje tabulky.