SK Obřany - SK Chrlice muži 0:6 (0:5), branky: 14. a 37. Ohniště, 33. a 53 Ondrášek, 25. Harašta, 30. Svoboda. Po dvou porážkách bylo bodovat nutností. Od první minuty jsme tak k utkání přistoupili odpovědně a po čtvrthodině hry jsme, brankou Kuby Ohniště, šli do vedení. Domácí se snažili srovnat skóre, jejich přepínání do obrany však nebylo ideální. My jsme nastoupili se třemi útočníky, takže jsme měli při rychlých protiútocích dostatečné množství hráčů v koncovce. Od 25. do 37. minuty, za 12 minut, jsme, po ztrátách domácích, podnikli několik rychlých protiútoků, které jsme vyřešili tak, že míč vždy skončil v domácí brance a po brankách Honzy Harašta, Oldy Svobody, Lukáše Ondráška a znovu Kuby Ohniště jsme šli do poločasové přestávky s pětibrankovým náskokem. Domácí si prožili podobný scénář jako my před týdnem s Řícmanicemi. Ve druhé půli jsme hráli zodpovědně z obrany, abychom nepřipustili žádnou komplikaci. Když pak Lukáš Ondrášek přidal šestou branku, dostala postupně prostor celá lavička. I poté jsme měli více ze hry, žádnou akci s gólovým efektem jsme však již nepřidali. Domácí se dostali do jediné šance až v závěru utkání, v dobré akci však jejich hráč v koncovce netrefil míč, takže jsme po utkáních, kdy jsme dostali mnoho branek, udrželi až do závěru i čisté konto. Vzhledem k tomu, že utkání vedoucích mužstev Řícmanic a Líšně skončilo výhodnou remízou, ztrácíme na vedoucím tým pouze tři body. Sestava: Kačunič - Nebeský, Moravec (70. Adámek), Cupák, Volf - Ohniště (84. Horňáček), Telička, Juračka - Ondrášek (85. Doležal), Harašta (63. Musil), Svoboda (63. Přikryl).

SK Chrlice dorost - Sokol Dobšice 3:2 (2:0), branky: 15. Kurcikašvili, 22. Nebeský, 76. Pochylý z penalty - 54., 86. z penalty. V dalším domácím utkání chtěli dorostenci potvrdit zlepšenou formu z posledních utkání. Ve vyrovnaném zápase prokázali větší efektivitu hlavně v prvním poločase, kdy získali dvoubrankový náskok. Ve druhé půli se pak snažili hrát ze zajištěné obrany a pustili soupeře do hry,  a ten dokázal snížit. Naštěstí pak hostující obránce zcela zbytečně podrazil našeho útočníka v šestnástce v době, kdy brankář měl míč pod kontrolou, a z penalty Lukáš Pochylý dostal naše mužstvo zpět do dvoubrankového vedení. Pod vlivem náskoku jsme pak začali více bránit a po ruce v šestnáctce hosté v závěru snížili. V nervózním konci utkání pak hráli hosté vše do našeho velkého vápna, vyloženou šanci si však nevypracovali, a tak naši dorostenci vybojovali důležité tři body, které je přibližují ke středu tabulky.

SK Chrlice starší žáci - Lokomotiva Heršpice dívky 5:5 (2:2), branky Chrlic: Popovych 4, Hospodar. Naši starší žáci nastoupili proti dívkám Lokomotivy a úvod utkání vypadal, že budem slavit další výhru. Vždyť po deseti minutách jsme vedli, po únicích Ženi Popovyche, 2:0. Heršpické holky však postupně převzali iniciativu a do poločasu stačili vyrovnat. Ve druhé půli utkání gradovalo, naši kluci vedli 3:2 a 4:3, aby následně prohrávali 4:5. Naštěstí dvě minuty před koncem proměnil náš kanonýr i čtvrtý únik a utkání dospělo k zasloužené remíze.

SK Chrlice mladší žáci - AC Lelekovice 7:3 (5:2), branky Chrlic: Rotrekl 3, Veleba 2, Varga a Hospodar. Naši mladší žáci potvrdili první místo v tabulce a v zajímavém zápase, přes první obdržený gól, slavili zaslouženou výhru. Hráči Lelekovic však předvedli velmi dobrý a aktivní výkon a patřili mezi soupeře, kteří s našimi žáky dokázali držet ve velké části utkání krok a prověřili i naši obranu, která za toto utkání dostala více branek, jak za předchozích šest utkání dohromady. Mladší žáci si však touto výhrou potvrdili první místo v tabulce po podzimní sezóně.

SK Slatina - SK Chrlice starší přípravka 4:3 (0:2), branky Chrlic: Novotný, Sendler a Hospodar. Starší přípravka vedla v poločase o dvě branky, ve druhé půli však slatinští otočili skóre.

SK Chrlice mladší přípravka - Tatran Starý Lískovec B 12:8 (6:6), branky Chrlic: Finsterle 4, Zlámal 3, Cupák a Limberg po 2, Klíma.